Zobacz wÄ…tek - Kawasaki KX 250 92r Pomocy...
NAS Analytics TAG

Kawasaki KX 250 92r Pomocy...

Enduro, Cross
_________

Kawasaki KX 250 92r Pomocy...

Postprzez mar56cin » 6/5/2015, 20:10

Witajcie
Posiadam Kx 250. :D Od jakiegoś czasu zaworek iglicowy przestał odcinać dopływ paliwa, i moto sie zalewa... Os mocowana pływaków i ich stan jest już naganny. Czyściłem sporo razy i nic. Uważam to za zmęczenie materiału.
I tu pojawia sie dosyć spory problem. Posiadam gaźnik keihin pj nigdzie nie mogę znalesc żadnego zestawu naprawczego... czy wogole taki zestaw jest do kupienia? Nie wiem co mam robić.
A chęć jazdy jest ogromna :lol: Co mi radzicie w takiej sytuacji? kupić inny gaźnik itp?

pozdrawiam
mar56cin
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8/3/2015, 10:19


Postprzez henio12323 » 6/5/2015, 20:13

tu jest problem zabytkowych sprzętów - nie ma częsci, a kombinacje trzeba robic samemu bo nikt ci nie powie z czego podpasuje gaźnik.

sprawdź na larsson.pl tutaj mają spory wybór zaworków itp.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez mar56cin » 6/5/2015, 20:32

Dzieki wielkie za stronę. Mam nadzieje ze będzie to rozwikłanie mojego problemu. Szkoda ze mając ten sprzęt mam tak naprawdę związane ręce co do części. Chyba będę musiał pozbyć sie go. póki jeszcze możne się da...
A tak sie zastawiam z nowszych modeli gaźnik nie podpasuje? Wiem wiem ze już powiedziałeś, ,, nikt ci nie powie z czego podpasuje gaźnik" Ale możne ktoś cos będzie wiedział?
mar56cin
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8/3/2015, 10:19

Postprzez henio12323 » 6/5/2015, 20:51

i tak radze zrobić, sam miałem zabytka, co prawda totalnego bo z 84 roku.... wiecej pchałem niż jeździłem. bym wpakował furmanke kasy a efektu by tak na prawde nie było. bo po tylu latach tam sie nic kupy nie trzyma. a o częsci spory proiblem. wydasz troche wiecej kasy, na duzo nowsza maszyne to ci sie szybciej odbije w tanszym i lepszym dostepie do częsci.

jak ktos bedzie wiedział to napisze, od siebie dodam że na to bym nie liczył :D bo miałem nawet w swoich rękach pare motocykli a troche sztuk komuś np naprawiałem i za grzyba bym nie powiedział jakie gaxnik ma średnice montażowe i z czego mozna podpasowac.

jedynie co to mozesz pytac ludzi co sprzedają gaźniki jakie mają wymiary, aby w miare długość, średnice pod aribox i króciec, i średnica gardzieli sie zgadzała. fajnie jakby było od tej samej pojemnosci wtedy jest duza szansa że bez zadnych skomplikowanych regulacji mtoo bedzie jeździło
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN

Postprzez mar56cin » 6/5/2015, 21:05

84r to juz miałeś naprawdę spory powód do zmartwień... Dosyć długoo go mam, ale nie bede sie bawić w sentymenty. Czy tam pytać w każdym sklepie o czesci itp. Wystawie go i tyle, póki jest sezon. Największa szansa na sprzedaż.

Widze ze sie znasz na tym temacie, i ogarniasz go wystarczająca. Do tego stopnia żeby sie nie wkopać i nie utopić kasy w błoto.
KX 250 92r stan wizualny dobry. nic nie połamane. Silnik sie zalewa. hamulce ok. na ile byś wycenił taka maszynkę?
mar56cin
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8/3/2015, 10:19

Postprzez henio12323 » 6/5/2015, 21:24

nie wiem, ceny sie zmieniają, a rynku nie śledze, szukaj podobnych maszyn z tego rocznika, porównaj stan, jak uwazasz ze twój lepszy wystaw nieco drożej. ale daj tez realną cene jak chcesz sprzedać.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê