Zobacz wÄ…tek - gogle, pomoc w doborze.
NAS Analytics TAG

gogle, pomoc w doborze.

Enduro, Cross
_________

gogle, pomoc w doborze.

Postprzez avesoome » 5/5/2015, 11:49

Witam :)

Przymierzam się do zakupu gogli, do ok 240zł. Przede wszystkich chciałbym, aby gogle były dość duże, żeby miały wymienną szybkę oraz ochronę na nos. Bardzo prosiłbym o jakieś propozycję ze sklepów internetowych.

Z góry dziękuje za pomoc :)


Pozdrawiam !
avesoome
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 30/1/2015, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów


Postprzez henio12323 » 5/5/2015, 13:15

motocyklelublin.pl masz spory wybór i dobre ceny

skoro szukasz konkretnych to pewnie cie nie zainteresuje ale polecam tani model thora, za 120 zł jakies masz fajne gogle. co prawda gąbka dla niektórych mogła by byc wygodniejsza ( dla mnie i tak jest spoko) i nie ma osłony na nos. ale szybki są tanie, mam je juz z rok i są rewelacyjne, nawet zima nic nie parowało. jeździłem w drozszych googlach i to sie zdarzało. jedyna "wada" to jak sie jeździ po mocnym pyle w enduro to po kilku godzinach jazdy od srodka jest troche pyłu na szybce. z drugiej strony przez te same gąbki co wpada syf wylatuje wilgoć i wpada swieze powietrze i generalnie są spoko jak za ta kase swietne
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez avesoome » 5/5/2015, 13:58

@Henio, a co myślisz o goglach mianowicie tych ze 100% :

* http://mxride.pl/sklep/ubrania-buty-och ... ccuri-2015 w prawdzie również nie mają noska, ale są świetne soczewki, i są bardzo duże więc dla mnie na duży plus.

rozważam również te :

* http://www.24mx.pl/gogle-cross-fox-airs ... Ids=152923

jako, że jest to zakup na dłuższy czas, a latam praktycznie codziennie chciałbym aby były one dość okey.

o thora'ch nigdy nie słyszałem, ale jeśli możesz, to podeślij mi link do nich.
avesoome
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 30/1/2015, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez henio12323 » 5/5/2015, 15:59

jakos te 100% do mnie nie przemawiają. lans jest na nie a prócz lansu dla mnie nie mają nic co moze tyle kosztować.

te lustra - zobacz sobie najpierw jak sie w nich widzi. mam tez irydową szybke pomaranczową, to daje rade na torze w pełnym słoncu. do latania w enduro beznadzieja, jazd do ciemnego lasu i nic nie widać.

teraz ciuchów nie kupuje sie raz a dobrze. wszystko takie buble ze szybko sie zuzywa. rękawiczki gogle czy ciuchy lepiej kupowac tansze i często zmieniać.

nie chce mi sie linka szukać, wpisz sobie w google thor enemy

co do 24mx - porównaj sobie gdzie indziej ceny bo tam mają drogo chyba że promocja
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na górê