Zobacz wÄ…tek - Suzuki GS 500F na pierwszy motocykl ?
NAS Analytics TAG

Suzuki GS 500F na pierwszy motocykl ?

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Suzuki GS 500F na pierwszy motocykl ?

Postprzez BetPay » 4/5/2015, 19:53

Witam.
Moje plany co do Supermoto niestety nie wypalą - brak funduszy, a trzeba liczyć jakieś 10 000zł :/
Postanowiłem poszukać czegoś przyziemnego. Będę zdawał na kategorię A2 i przeglądając wątki wszyscy polecają GS 500. Sam naked niezbyt mi się podoba, dlatego zainteresowałem się modelem z dopiskiem F.
Podobno tanie koszty utrzymania oraz samego motocykla - w granicach 6 000zł.
Mogę prosić o opinię użytkowników, osób które to moto znają ?
Nada się on na A2 oraz pierwszy motocykl? Jak się go prowadzi i czy da się normalnie manewrować między samochodami ?
Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
BetPay
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 23/4/2015, 15:36


Postprzez Tristello » 5/5/2015, 07:32

Nada sie na bank, latwy w prowadzeniu, nw jaka tam jest kiwrownica. Zwykla czy clip-on, ale jesli ktoras nie bedzie pasowac to za okolo 200zl mozna wymienic. Owiewka wyeliminuje w jakims tam stopniu ped powietrza i bedzie sie troche przyjemniej jezdzilo
Avatar użytkownika
Tristello
Świeżak
 
Posty: 351
Dołączył(a): 23/10/2014, 09:41
Lokalizacja: RKR


Postprzez BetPay » 5/5/2015, 13:19

Rozmawiałem wczoraj z panem, który właśnie posiada GS. Powiedział, że wersja z owiewkami na pierwsze moto jest głupia, ponieważ upadek = pęknięta owiewka. Więc zostanę przy zwykłej GS500. Druga sprawa, powiedział mi, że mam kupić motocykl ( ba, jak będę kupować mam do niego zadzwonić, to pojedzie ze mną albo mi poszuka ) ze starą wersją silnika z roku 9x. To prawda? Podobno starsza wersja jest nie do zajechania.
BetPay
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 23/4/2015, 15:36

Postprzez SpeedyGonzales » 5/5/2015, 19:03

Nowszy GS nie spełnia warunków na A2, starszy tak. Wersja F rzeczywiście rzadka ze względu na owiewki, ale instalujesz crash pady i się nie martwisz, nawet jeden kolega z forum robi.

Gdybym ja miał 10 000PLN zblokował bym SV650 bądź kupił gotowe na A2, dużo lepszy motocykl choć starego GS tak nie szkoda na początkowe katy.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG



Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê