Zobacz wÄ…tek - 162cm wzrostu
NAS Analytics TAG

162cm wzrostu

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

162cm wzrostu

Postprzez smerfetek96 » 29/4/2015, 23:01

Witam, jestem dziewczyną, która marzy od dluugiego czasu o posiadaniu własnego motoru. Mam 162cm wzrostu i moje pytanie, czy dam rade jezdzic motorem na egzminie. czy nie jestem zbyt niska?
smerfetek96
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29/4/2015, 22:45


Postprzez Atlantis » 30/4/2015, 10:05

Dasz radę, ale może to być to dla Ciebie małe wyzwanie. Dużo zależy od Twoich zdolności w tym kierunku.

PS
Nie motor, a motocykl. Motorem nazywamy silnik.
Avatar użytkownika
Atlantis
Świeżak
 
Posty: 381
Dołączył(a): 5/6/2011, 19:19
Lokalizacja: Poznań


Postprzez smerfetek96 » 30/4/2015, 11:54

Dobrze, zapamiętam :)
A jeszcze mam pytanie, które może zadać tylko osoba nie za bardzo obeznana w temacie, jak wielkościowo wygląda porównanie motocykla na A1 i A2? Nie pytam o szybkość, ani pojemność silnika tylko wysokość i wiekość motocykli egzaminacyjnych. Chodzi mi tylko o te na egzamin bo wiadomo, że później można już przy własnym majstrować i wybrać odpowiedni dla siebie.
smerfetek96
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29/4/2015, 22:45

Postprzez Tristello » 30/4/2015, 21:39

Jak ?
Wysokosciowo podobne chyba, ja na kursie (2tyg temu) siedzialem i na ybr125 i na hondzie 500cbf. Szerokosc. Tutaj juz czuc roznice, honda jest stanowczo szersza dodatkowo przeszkadzaja rozne klatki chroniace przed wywrotka.

Ciezar, tutaj jest najwieksza dysproporcja. O Ile slalom wolny na ybr moglem robic jedna reka i balansem ciala o tyle na hondzie nauczylem sie tego dopiero na koncowych jazdach. Ale nie boj sie dasz sobie rade na pewno. Tylko nie mozesz bac sie motocykla (takie moje odczucie) gdy jestes pewna swoich ruchow i tego co chcesz zrobic, nie wachasz sie to wszystko idzie duzo latwiej.

Zycze powodzenia na kursie i oczywiscie zdanego prawka za pierwszym razem ;)
Avatar użytkownika
Tristello
Świeżak
 
Posty: 351
Dołączył(a): 23/10/2014, 09:41
Lokalizacja: RKR



Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê
cron