Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Mandaty i sąd za jazdę po lesie
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Mandaty i sąd za jazdę po lesie

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Mandaty i sąd za jazdę po lesie

Postprzez Åšcigacz » 29/4/2015, 08:52

Dyskusja na temat: Mandaty i sÄ…d za jazdÄ™ po lesie
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Mandaty i sÄ…d za jazdÄ™ po lesie
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 08:52

I bardzo dobrze. Lasy nie są dla motocykli. Niemiec u siebie się boi a u nas kozaczy, bo tanio! Motocykle won z lasu - niezależnie czy nasze czy obce!<br><hr>Biedak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 09:08

No proszę - mamy tu praworządnych Niemców, Holendrów, Belgów. Może już jesteśmy po anszlusie ?<br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 09:19

Komentatorzy napisał(a):I bardzo dobrze. Lasy nie są dla motocykli. Niemiec u siebie się boi a u nas kozaczy, bo tanio! Motocykle won z lasu - niezależnie czy nasze czy obce!<br><hr>Biedak<br>
A dla kogo są lasy? Dla leśników? Niby dlaczego? Lasy państwowe to też moje lasy. Rozwalanie zbocza buldożerem to "pielęgnacja", a jazda quadem to wandalizm? Litości. <br><hr>Qba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 10:17

Temat powraca jak bumerang każdego roku. Lasy są dla wszystkich nie tylko leśników. Podobnie jak drogi publiczne, policja, służba zdrowia, itp. Nie wyobrażam sobie abym mógł wejść do komisariatu policji (która przecież utrzymywana jest z mich podatków) i wziąć sobie pistolet albo inna pałkę. Przecież to jest nas wszystkich. Nie mogę też pędzić przez teren zabudowany 300 km/h bo to niezgodne z prawem i niebezpieczne. Mógłbym tak wymieniać bez końca. Podobnie sprawa się ma w lesie. Jestem leśnikiem i motocyklistą i nie znam przypadku aby motocyklista poruszający się kulturalnie drogą leśna dostał mandat. W takim przypadku kończy się zwykle na pouczeniu. Znam za to wiele przypadków, w których qady i motocykle ryją wyremontowane drogi, rozjeżdżają uprawy leśne i niszczą siedliska chronione. W weekendy, obok leśniczówki, w której mieszkam, przejeżdżają dziesiątki qudaów (wyjątkowo atrakcyjne położenie) więc wiem o czym mówię. Jest też druga strona medalu. Jestem wielkim zwolennikiem utworzenia przez Lasy stałych szlaków motocyklowych. Skoro są rowerowe i konne to czemu nie motocyklowe. Było kilka takich inicjatyw, które w większości przypadków okazały się niewypałem i to przez niezdyscyplinowanych motocyklistów. Chcecie jeździć legalnie po lesie? To skrzyknijcie się w większą grupę i napiszcie pismo do nadleśnictwa z prośbą o wyznaczenie jakiegoś szlaku. <br><hr>WolF
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 10:22

Komentatorzy napisał(a):Temat powraca jak bumerang każdego roku. Lasy są dla wszystkich nie tylko leśników. Podobnie jak drogi publiczne, policja, służba zdrowia, itp. Nie wyobrażam sobie abym mógł wejść do komisariatu policji (która przecież utrzymywana jest z mich podatków) i wziąć sobie pistolet albo inna pałkę. Przecież to jest nas wszystkich. Nie mogę też pędzić przez teren zabudowany 300 km/h bo to niezgodne z prawem i niebezpieczne. Mógłbym tak wymieniać bez końca. Podobnie sprawa się ma w lesie. Jestem leśnikiem i motocyklistą i nie znam przypadku aby motocyklista poruszający się kulturalnie drogą leśna dostał mandat. W takim przypadku kończy się zwykle na pouczeniu. Znam za to wiele przypadków, w których qady i motocykle ryją wyremontowane drogi, rozjeżdżają uprawy leśne i niszczą siedliska chronione. W weekendy, obok leśniczówki, w której mieszkam, przejeżdżają dziesiątki qudaów (wyjątkowo atrakcyjne położenie) więc wiem o czym mówię. Jest też druga strona medalu. Jestem wielkim zwolennikiem utworzenia przez Lasy stałych szlaków motocyklowych. Skoro są rowerowe i konne to czemu nie motocyklowe. Było kilka takich inicjatyw, które w większości przypadków okazały się niewypałem i to przez niezdyscyplinowanych motocyklistów. Chcecie jeździć legalnie po lesie? To skrzyknijcie się w większą grupę i napiszcie pismo do nadleśnictwa z prośbą o wyznaczenie jakiegoś szlaku. <br><hr>WolF<br>
Nareszcie jakiś rozsądny głos...<br><hr>Yoshi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 11:52

Komentatorzy napisał(a):Temat powraca jak bumerang każdego roku. Lasy są dla wszystkich nie tylko leśników. Podobnie jak drogi publiczne, policja, służba zdrowia, itp. Nie wyobrażam sobie abym mógł wejść do komisariatu policji (która przecież utrzymywana jest z mich podatków) i wziąć sobie pistolet albo inna pałkę. Przecież to jest nas wszystkich. Nie mogę też pędzić przez teren zabudowany 300 km/h bo to niezgodne z prawem i niebezpieczne. Mógłbym tak wymieniać bez końca. Podobnie sprawa się ma w lesie. Jestem leśnikiem i motocyklistą i nie znam przypadku aby motocyklista poruszający się kulturalnie drogą leśna dostał mandat. W takim przypadku kończy się zwykle na pouczeniu. Znam za to wiele przypadków, w których qady i motocykle ryją wyremontowane drogi, rozjeżdżają uprawy leśne i niszczą siedliska chronione. W weekendy, obok leśniczówki, w której mieszkam, przejeżdżają dziesiątki qudaów (wyjątkowo atrakcyjne położenie) więc wiem o czym mówię. Jest też druga strona medalu. Jestem wielkim zwolennikiem utworzenia przez Lasy stałych szlaków motocyklowych. Skoro są rowerowe i konne to czemu nie motocyklowe. Było kilka takich inicjatyw, które w większości przypadków okazały się niewypałem i to przez niezdyscyplinowanych motocyklistów. Chcecie jeździć legalnie po lesie? To skrzyknijcie się w większą grupę i napiszcie pismo do nadleśnictwa z prośbą o wyznaczenie jakiegoś szlaku. <br><hr>WolF<br>
Oby więcej takich komentarzy LWG <br><hr>DARKSIDE
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 15:42

Ehh, szkoda gadać.
Dla motocykli szosowych nie ma torów - jedyny w Poznaniu ma być zamknięty.
Tor w Lublinie już jest zamknięty.
Z tego względu chciałem się przesiąść na CRF250L aby trochę pojeździć sobie po bezdrożach dla relaksu, ale widze, że tutaj też się tępi motocyklistów.
Ciekawe czy też tyle wysiłku służby wkładają w zatrzymanie ludzi, którzy wyrzucają tapczany, opony, zderzaki itp do lasów.
<br><hr>nikt
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 16:43

Komentatorzy napisał(a):Ehh, szkoda gadać.
Dla motocykli szosowych nie ma torów - jedyny w Poznaniu ma być zamknięty.
Tor w Lublinie już jest zamknięty.
Z tego względu chciałem się przesiąść na CRF250L aby trochę pojeździć sobie po bezdrożach dla relaksu, ale widze, że tutaj też się tępi motocyklistów.
Ciekawe czy też tyle wysiłku służby wkładają w zatrzymanie ludzi, którzy wyrzucają tapczany, opony, zderzaki itp do lasów.
<br><hr>nikt<br>
Zapewniam, że główne działania związane z przeciwdziałaniem szkodnictwu leśnemu polegają na wyłapywaniu śmieciarzy i złodziei. Lasy wydają kilkanaście milionów złotych na sprzątanie śmieci. <br><hr>WolF
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/4/2015, 09:55

a wszystko po to by mieć za co wstawić mandat taak budujmy budżet państwa na mandatach :><br><hr>autor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/4/2015, 12:23

Już dawno powinni z tym zrobić porządek i wszystkich motocyklistów przykładnie spalić na stosie ;)<br><hr>Hiszpańska inkwizycja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/4/2015, 20:29

Komentatorzy napisał(a):I bardzo dobrze. Lasy nie są dla motocykli. Niemiec u siebie się boi a u nas kozaczy, bo tanio! Motocykle won z lasu - niezależnie czy nasze czy obce!<br><hr>Biedak<br>
Komentatorzy napisał(a):A dla kogo są lasy? Dla leśników? Niby dlaczego? Lasy państwowe to też moje lasy. Rozwalanie zbocza buldożerem to "pielęgnacja", a jazda quadem to wandalizm? Litości. <br><hr>Qba<br>
lasy sÄ… Å‚osiu dla dzikich zwierzÄ…t w nich mieszkajÄ…cych<br><hr>eeee
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/5/2015, 20:19

Komentatorzy napisał(a):I bardzo dobrze. Lasy nie są dla motocykli. Niemiec u siebie się boi a u nas kozaczy, bo tanio! Motocykle won z lasu - niezależnie czy nasze czy obce!<br><hr>Biedak<br>
Komentatorzy napisał(a):A dla kogo są lasy? Dla leśników? Niby dlaczego? Lasy państwowe to też moje lasy. Rozwalanie zbocza buldożerem to "pielęgnacja", a jazda quadem to wandalizm? Litości. <br><hr>Qba<br>
Komentatorzy napisał(a):lasy są łosiu dla dzikich zwierząt w nich mieszkających<br><hr>eeee<br>
i dla myśliwych, którzy dla sporu je zabijają! I dla leśników, którzy w spokoju chcą na lewo drzewo sprzedawać<br><hr>oczy lasu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/5/2015, 20:45

Komentatorzy napisał(a):I bardzo dobrze. Lasy nie są dla motocykli. Niemiec u siebie się boi a u nas kozaczy, bo tanio! Motocykle won z lasu - niezależnie czy nasze czy obce!<br><hr>Biedak<br>
Komentatorzy napisał(a):A dla kogo są lasy? Dla leśników? Niby dlaczego? Lasy państwowe to też moje lasy. Rozwalanie zbocza buldożerem to "pielęgnacja", a jazda quadem to wandalizm? Litości. <br><hr>Qba<br>
Komentatorzy napisał(a):lasy są łosiu dla dzikich zwierząt w nich mieszkających<br><hr>eeee<br>
i dla myśliwych, którzy dla sportu je zabijają! I dla leśników, którzy w spokoju chcą na lewo drzewo sprzedawać<br><hr>oczy lasu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/5/2015, 06:49

Komentatorzy napisał(a):I bardzo dobrze. Lasy nie są dla motocykli. Niemiec u siebie się boi a u nas kozaczy, bo tanio! Motocykle won z lasu - niezależnie czy nasze czy obce!<br><hr>Biedak<br>
Komentatorzy napisał(a):A dla kogo są lasy? Dla leśników? Niby dlaczego? Lasy państwowe to też moje lasy. Rozwalanie zbocza buldożerem to "pielęgnacja", a jazda quadem to wandalizm? Litości. <br><hr>Qba<br>
Komentatorzy napisał(a):lasy są łosiu dla dzikich zwierząt w nich mieszkających<br><hr>eeee<br>
Komentatorzy napisał(a):i dla myśliwych, którzy dla sporu je zabijają! I dla leśników, którzy w spokoju chcą na lewo drzewo sprzedawać<br><hr>oczy lasu<br>
Jeżeli jest Ci znany jakikolwiek przypadek nielegalnego obrotu drewnem to zawiadom odpowiednie organy ścigania. Jeżeli tylko się domyślasz albo czytasz za dużo bajek, ewentualnie opowiadał Ci o tym "Zdzisiu" po czwartym jabolu to zastanów się chwilkę nad sobą. <br><hr>WolF
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/5/2015, 16:49

Komentatorzy napisał(a):Już dawno powinni z tym zrobić porządek i wszystkich motocyklistów przykładnie spalić na stosie ;)<br><hr>Hiszpańska inkwizycja<br>
Za te słowa powinieneś już zgnić w piekle podludziu jeb***<br><hr>kaszper12
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/5/2015, 11:59

Komentatorzy napisał(a):Już dawno powinni z tym zrobić porządek i wszystkich motocyklistów przykładnie spalić na stosie ;)<br><hr>Hiszpańska inkwizycja<br>
Suchej sie ...
Uwazej co godosz paciuloku!<br><hr>gsxr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/5/2015, 12:02

Komentatorzy napisał(a):Już dawno powinni z tym zrobić porządek i wszystkich motocyklistów przykładnie spalić na stosie ;)<br><hr>Hiszpańska inkwizycja<br>
Suchej sie ...
Uwazej co godosz paciuloku!<br><hr>gsxr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/5/2015, 12:02

Komentatorzy napisał(a):Już dawno powinni z tym zrobić porządek i wszystkich motocyklistów przykładnie spalić na stosie ;)<br><hr>Hiszpańska inkwizycja<br>
Suchej sie ...
Uwazej co godosz paciuloku!<br><hr>gsxr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/5/2015, 13:02

Juz nie maja co robić widze niech lepiej łapią złodziejaszków i penerów co sie bujają swoimi autkami a nie motocyklistów lapia tylko<br><hr>Lukas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê