Zobacz wÄ…tek - [S] Kurtka Adrenaline, spodnie Rebelhorn, kask HJC TR-1
NAS Analytics TAG

[S] Kurtka Adrenaline, spodnie Rebelhorn, kask HJC TR-1

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

[S] Kurtka Adrenaline, spodnie Rebelhorn, kask HJC TR-1

Postprzez andrzejek555 » 25/4/2015, 01:51

Witam, mam na sprzedaż ciuchy motocyklowe skórzane oraz kask. Wszystkie rzeczy mam od trzech lat, kask od roku leży w pokrowcu bo jeździłem w innym.
Kask HJC TR-1 rozmiar XS ale teraz siedzi jak S, w stanie -bdb, normalne ślady użytkowania, nie brał udziału w żadnej glebie, 100% sprawny, blenda i wentylacja działają.

Kurtka skórzana Adrenaline, rozmiar M, w stanie +dobry, lekkie otarcia widoczne na zdjęciach, nie rzucają się w oczy. Czyszczona odpowiednim mleczkiem więc skóra w świetnej kondycji. Posiada ciepłą podpinkę. Wszystkie zamki sprawne.

Spodnie Rebelhorn, rozmiar XS, długość nogawki z zewnątrz 94 cm, od krocza 74cm. Mój obwód w pasie to 84 i mam jeszcze trochę luzu. Lekko obtarte w kilku miejscach, zupełnie nie przeszkadza to w niczym. Zamki i guziki sprawne.

Za całość chciałbym 900zł, oczywiście jest możliwość sprzedaży osobno, kurtka 300, spodnie 350 i kask 340. W razie pytań proszę dzwonić. Mogę podesłać więcej zdjęć.
Rozważę propozycję wymiany za kombinezon 2 lub 1 częściowy, najlepiej Tschul a już całkiem najlepiej czarno-biały.


Obrazek


Obrazek


Obrazek

tel 539 750 610
andrzejek555
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25/4/2015, 01:48


Postprzez andrzejek555 » 26/4/2015, 19:54

Oczywiście można oddzielnie.
andrzejek555
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25/4/2015, 01:48




Powrót do Ogłoszenia drobne



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê