Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl do jazdy w teren jak i po ulicy :)
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl do jazdy w teren jak i po ulicy :)

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Pierwszy motocykl do jazdy w teren jak i po ulicy :)

Postprzez BetPay » 23/4/2015, 16:07

Witam

Mam aktualnie 16 lat , 185 cm wzrostu i 55 kg wagi i chyba od 12 roku życia marzy mi się motocykl. Oczywiście chyba jak każdy na początku zakochany byłem w ścigaczach, ale później zastanowiłem się do czego jest mi tak na prawdę potrzebny. Z praktycznie zerową wiedzą odkryłem ENDURO/ supermoto. Motor i na ulicę i w teren. Dojazd do szkoły, na wzgórza ojcem i psem, dojazd do stajni ( jeżdżę konno). Co do ostatniego najszybsza droga prowadzi przez pole i liczne wyboje. Dojazd samochodem bez uszkodzenia samochodem jest praktycznie niemożliwy, a sam wczoraj zaliczyłem porządną glebę na rowerze. Myślę, że właśnie supermoto zaspokoi moje wymagania, jest jeszcze dosyć tani w eksploatacji.

Jak wspomniałem wyżej mam 16 lat. Myślę, że robienie A1 jest z lekka bez celowe i lepiej poczekać 2 lata i mieć już A2 i porządniejszy sprzęt. Jaki polecacie? Znalazłem Kawasaki Klx 250S, lecz jest on drogi i bardzo ciężko go dostać. Co do finansów chciałbym wydać oczywiście jak najmniej, ale wiem ,że muszę się liczyć +5000zł :)

Proszę o radę i z góry dziękuję :)

Patrząc teraz na motocykle natknąłem się na Zipp Tracker 250 . Wiem, że to Zipp czyli chińszczyzna, ale na początek może będzie dobry?
BetPay
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 23/4/2015, 15:36


Postprzez leff » 23/4/2015, 20:39

zadaj to pytanie jak bedziesz mial A2
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX




Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê