Zobacz wątek - Jaki motocykl polecilibyście? Do 6000zl
NAS Analytics TAG

Jaki motocykl polecilibyście? Do 6000zl

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Jaki motocykl polecilibyście? Do 6000zl

Postprzez Arekmo » 18/4/2015, 19:42

Temat ten dotyczy raczej silnikow zarejstrowanych na 50ccm o poj do 110ccm, dlatego tez nie zniechecajcie sie podpowiadaniem w tym temacie poniewaz kazda wypowiedz moze mi w jakis sposob pomoc.
-Moje doświadczenie heheh na kumpla moto 50/80ccm pojezdzilem i dalem sie namowic na kupno. Wczesniej nie jezdzilem nie mialem pieniedzy na zakup.
- Moj wiek 25, waga 75, wzrost 177,
- Motocykl chce do weekendowych wypadow z ekipa (dla rozrywki ale zeby troche pojezdzic)
- Ile kilometrów w sezonie bym zrobil... tak zeby nie zbankrutowac na paliwie :D
- Kasa jaka chce przeznaczyc do 6000zl
- Chce motocykl/motorower taki zeby nie zostawac z tylu wole dotrzymywac kumplą tempa bez katowania (srednia jazda 100km/h) wiec pod uwage biore male wydatki zwiazane z utrzymaniem sezonowym... pieniadze na: oleje, paliwo, linki, żarówki czy przebite dętki powinienem znalesc.
- Interesuja mnie sportowe motocykle ale wolalbym silniki 4t tak zeby mialy chociaz od 10 do 15KM lub wiecej jak sie da przy 4t
- Nie posiadam prawa jazdy B, chcialbym motocykl na dowod. Moze przerobiona 50 na cos mocniejszego?
- Modele jakie mi sie podobaja to cos na wzor Derbi GPR lub inne motcykle ktore podobne soundy maja do https://www.youtube.com/watch?v=4PQ8hxEmRK0 wiem ze jest to 125ccm ale po waszych propozycjch moze znajde jakas 50 przerobona na moc ktora podobny da sound.

nie chodzi mi o nie wiadomo jaki vmax ale nie ukrywam ze chcalbym motocykl ktory pojedzie chociaz 120km/h oraz ktory bedzie ciekawie brzmiał nawet kosztem przyspieszenia. Wiem ze duzo ludzi hejtuje temat zwiazany ze sportowa maszyna ktora nie ma miec przyspiesenia i ze duzo osob poleciloby mi w tym przypadku choppera. Szukam Spotrowego motocyklu/motorowera i prosze o pomoc, co na poczatek możecie mi polecic?
Arekmo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18/4/2015, 18:23
Lokalizacja: Żagań


Postprzez Tristello » 18/4/2015, 22:16

Na poczatek polecam, czytanie ze zrozumieniem.
Zly dzial, w akcie protestu nie pomoge Ci.
Pozdrawiam i zycze milej niedzieli
Avatar użytkownika
Tristello
Świeżak
 
Posty: 351
Dołączył(a): 23/10/2014, 09:41
Lokalizacja: RKR


Postprzez pawel4x » 19/4/2015, 09:12

Tristello - protest niczym foch nastolatki, nie jesteś przypadkiem związkowcem?

Arekmo jeżdżę czasem z kolegą na motorze 125cc i ciężko jest mu osiągnąć 100km/h więc wątpie żebyś wyciągnął 120 na 50cc.
pawel4x
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 15/2/2014, 11:51

Postprzez Rolnik62 » 19/4/2015, 09:26

Na seryjnym 50 cm3 max 70 - 80 km/h. Na 125 cm3 prędkość 120 to jest już katowanie, a nie prędkość przelotowa na trasę.
Ja wiem, że na ogłoszeniach zawsze jest słodzone, że ich skuter Baotian leci 150 km/h, ale tak nie jest, bo to jest NIEMOŻLIWE.
Jeżdżenie "ścigaczem" po mieście to jak bieganie po lesie w garniturze.
Avatar użytkownika
Rolnik62
Bywalec
 
Posty: 622
Dołączył(a): 2/9/2014, 22:42
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Arekmo » 19/4/2015, 11:33

Jak przeszkadza temat w tym dziale prosze o przeniesienie jego do odpowiedniego dzialu, Adminowi/Moderatorowi dziekuje>
Co do 50ccm to mam filmik https://www.youtube.com/watch?v=TLqfOCQJzNE Jest to Derbi gpr 80 tylko 2t jego vmax to ponad 130km/h, wiecej widzialem filmikow o przerobionych 50tkach ktorych vmax wynosil podobnie jak tej 80. Chcialbym sie dowiedziec czy jest mozliwosc kupienia jakiegos modelu (jak jest to jakiego byscie mi polecili?), przerobionego 4suwa ktorego vmax bedzie mial okolo 120-110km/h. Jestem zielony w temacie tak naprawde, bo nie wiem czy oplaca sie wymieniac w silnikach 4t cylinder na wiekszy, zebatki czy tlumik ktory po wymianie slyszalem ze przy silnikach 4t nie dodaje mocy. Macie jakies pomysly co do mocniejszych motorowerow z silnikiem 4t? Chodzi o brzmienie i dosc szybka jazde w granicach stówki i wiecej? Są wgle jakieś 50/80ccm na silnikach 4t?
Arekmo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18/4/2015, 18:23
Lokalizacja: Żagań

Postprzez gulczao » 20/4/2015, 15:44

Ja jeszcze bym rozumiał jakbyś miał 16 lat i głupie pomysły. Takie kombinacje to proszenie się o kłopoty. Po pierwsze od policji, gdyby dajmy na to zmierzyli twoją prędkość i znacząco odbiegałaby od przewidzianych 45 km/h. A po drugie gdybyś brał udział w jakiejś kolizji to koszty szkód pokrywasz z własnej kieszeni.
gulczao
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 27/10/2007, 09:02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postprzez Movi » 21/4/2015, 11:47

"chociaż 120".

Silnik 4T nie jest podatne na przerobienie.

Poza tym dyskusja w temacie jest zbędna, motocykl który chciałbyś nie istnieje, ponadto gadasz jak potłuczony- zamykam.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na gr