Zobacz wątek - Honda CB500 jak zdławić ?
NAS Analytics TAG

Honda CB500 jak zdławić ?

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Honda CB500 jak zdławić ?

Postprzez wicherek1992 » 16/4/2015, 23:12

Witam , mam 23 lata lata (skonczone 14 kwietnia) i posiadam Honde CB500.
Mam prawo jazdy na kat.B i A2.
Niestety moja honda ma za duzo koni (58km).

Moje pytanie jak ja najlepiej zdławic do tych 35kw?
wicherek1992
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3/5/2012, 13:22
Lokalizacja: Włocławek


Postprzez SpeedyGonzales » 17/4/2015, 19:34

Moja mała sugestia...
1. Sprzedać.
2. Kupić GS500.
3. Jeździć bez żadnego ale, nie martwiąc się o: blokadę z homologacją, fakturę z serwisu za montaż, wykres hamowni, stację diagnostyczną dopuszczającą pojazd po zmianach (musi być okręgowa!) no i tu najgorsze, urzędas który musi to zatwierdzić (przykład z moich okolic: w Tarnobrzegu zarejestrują, kilkanaście km dalej, w sąsiednim województwie w starostwie w Sandomierzu nie, ponieważ "jak kiedyś ktoś coś...". Teraz może się już tam zmieniło, ale było jak mówię) i wydać nowe dokumenty.

Jeśli się upierasz przy swoim ok, patrz punkt 3 i uprzedzam, za każdy punkcik leci kasa, a efekt może być nie osiągnięty przez kogoś kto zza biurka nawet motocykla nie widział. Poza tym CB i GS to ta sama półka, podobne motocykle. Gdybyś chciał blokować jakieś np enduro 600 czy choćby SVkę to ok, tu moim zdaniem nie ma sensu, jak nie ma sensu adaptować ER-5 o te parę koników mniej jak kupisz na dwa trzy lata GSa i wyjdzie na to samo a nawet lepiej, gdyż nigdy nie zwróci Ci się kasa, czas i nerwy za blokowanie.

Minusem proponowanego przeze mnie rozwiązania jest konieczność płacenia podatku, jeśli od chwili zakupu minęło mniej niż 6 miesięcy, ile nie wiem, wyszukaj.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG


Postprzez fincher » 18/4/2015, 10:17

Masz 23lata, za rok zrobisz A szkoda wydawać 800zł na blokowanie. Ten sezon sobie odpuść, i poczekaj do następnego.
DragStar125>CBR125>FZS600>FZ6n
Avatar użytkownika
fincher
Bywalec
 
Posty: 822
Dołączył(a): 20/6/2011, 21:45



Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê