Zobacz wÄ…tek - Opinie posiadaczy fzr 600 4jh
NAS Analytics TAG

Opinie posiadaczy fzr 600 4jh

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Opinie posiadaczy fzr 600 4jh

Postprzez Dominiklolek9696 » 10/4/2015, 12:55

Witam , nie uzyskałem stosownej odpowiedzi po mimo szukania tematów na forum .
Mianowicie chciałbym uzyskać jakieś opinie posiadaczy fzr 600 4jh , jak z awaryjnością moto ? Czy nada się jako pierwszy sport na jakiś tor ?
Mam w planach pośmigać do pracy , z kumplami w miasto czasem ale i spróbować sił na torze bardziej żeby szlifować umiejętności dla samego siebie :wink:
Na to moto zwróciłem uwagę ze względu na cenę która jest zróżnicowana od 3,5 tys do 5 można wytargać ładną sztukę . Jeszcze ze względu na to iż to protoplasta kochanej przez wszystkich R6 :D
Nie chciałbym się wykłócać czy nadaje się dla mnie bo jestem młody , prawie 19 lat ale sądzę że trochę liznąłem temat , szukam moto już długi czas tak żeby mi odpowiadało , strój już mam proszę się nie martwić ja chce tylko opinie posiadaczy no i może jakieś rady co do modyfikacji . Nie chce odstawać od kumpli w którym jeden śmiga sobie na cbr 900 c28 i to z nim mam zamiar poszaleć na torze .
Zależy mi aby moto po kilku modach fajnie współgrało w winklach wiadomo zawieche ustawić , wydech ogarnąć jakiś , stalowy oplot , dobre gumy i ogień 8) I żeby nie wymagało to ode mnie kosmicznych sum , pożyczek i zmiany fachu na polityka .
Nie jara mnie bycie mistrzem prostej , bardziej skłonny jestem szlifować szybkie zakręty i przyśpieszenia niż urywające głowę prędkości .
Pozdrawiam wszystkich i liczÄ™ na sensowne opinie i rady !
Avatar użytkownika
Dominiklolek9696
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13/4/2014, 12:46
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez jasnoksieznik » 10/4/2015, 13:15

Porada dla Ciebie - szukaj moto, na ktore masz uprawnienia.

fzr 600 4jh do takich moto NIE nalezy.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium


Postprzez Dominiklolek9696 » 10/4/2015, 15:13

Rozumiem to doskonale , jednak nie szukam umoralniania ( bez obrazy dla przedmówcy ) a konkretnych opinii co do pytania . Jakbym chciał porozmawiać o tym czy to dobry pomysł to bym to napisał , nieprawdaż ? Nie proszę o promowanie czy polecanie mi jazdy "ponad prawem " ani sam nie polecam tego nikomu . Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Dominiklolek9696
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13/4/2014, 12:46
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Croowab » 10/4/2015, 15:27

Jasnoksiężnik już wyraźnie napisał konkretnie.

Jeśli szukać pacana który Ci doradzi motocykl na które nie masz uprawnień to nie na tym forum.
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51

Postprzez Dominiklolek9696 » 10/4/2015, 16:14

Na prawdÄ™ jest to w regulaminie ?
Jeśli tak to przepraszam . Nie napisałem przecież że już teraz kupuje , jak już mówiłem SZUKAM OPINII na temat tego moto . Teraz Śmigam na gs 500 także uprawnienia na takowy posiadam . Jeszcze sezon poczekać muszę ale już szukam , oczywiste to prawda ?
Mam czas na zastanowienie się nad sportem , sami wiecie że na poczciwej 500 mimo że jest fajnym moto nie zbyt nada się na tor . Proszę jeszcze raz o pomoc , Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Dominiklolek9696
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13/4/2014, 12:46
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Croowab » 10/4/2015, 19:00

W sumie jeśli się uprzesz to kupisz co Będziesz chciał. Fzr już rok temu chciałeś kupic i szczerze wątpię abyś po jednym sezonie miał opanowanego gs-a. Ale ja to mówią Twoje kredki i Twój malunek.
Mówisz, że dopiero w przyszłym roku??? Dlaczego nie dozbierać na coś młodszego i lepszego.
Sport który ma prawie 20 lat...
I skoro chcesz moto z przeznaczeniem na zakręty..
Mam kolegę który na er-5 objeżdża niejednego sporta.
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51

Postprzez Dominiklolek9696 » 11/4/2015, 06:37

Hmm , fakt możecie myśleć że nie ogarniam z racji zapału do sporta . Młodzieńczy zapał , tego nie ukrywam . Ale potrafię choć w połowie moim zdaniem wykorzystać potencjał . Myślę że po sezonie będe gotowy na sporta już . Cóż a czemu fzr ? Nie mam tyle pieniędzy ile moi pobratyńcy , sam muszę na wszystko zarobić z nieba mi to niestety nie zleci :D
Kumpla 900 rr c28 też do nowych nie należy a mimo to daje rade
Avatar użytkownika
Dominiklolek9696
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13/4/2014, 12:46
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê