Zobacz wątek - NUMER VIN
NAS Analytics TAG

NUMER VIN

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

NUMER VIN

Postprzez davedave1993 » 10/4/2015, 10:36

Witam czy mółby ktoś sprawdzić ten numer WIN JKAKX250TTA019880. Chodzi mi o rocznik bo wydaje mi się, że jest to 2007 i chciałby aby ktoś mnie upewnił w tym. pozdro
davedave1993
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10/4/2015, 10:32


Postprzez SkoQ » 10/4/2015, 18:46

Tutaj masz taką podstawową sprawdzajkę :)

https://historiapojazdu.gov.pl/
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez Glenroy » 10/4/2015, 20:34

SkoQ napisał(a):Tutaj masz taką podstawową sprawdzajkę :)

https://historiapojazdu.gov.pl/


O ile jest się jeszcze w posiadaniu informacji o dacie pierwszej rejestracji i numerach blach. Pojazd musi być też zarejestrowany w kraju, a masa sprzętów stoi albo bez blach, albo na obcych numerach więc też nie do końca się ten serwis sprawdza :). Pomysł oczywiście bardzo dobry, co prawda wprowadzony jakieś 10 lat za późno, bo cały zachodni złom jeździ już u nas odpowiednio skręcony i podpicowany, ale lepiej późno niż wcale :).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez MarSen » 10/4/2015, 20:42

Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez Movi » 13/4/2015, 11:34

Zadzwoń do dealera...
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Adam Wang » 21/4/2015, 16:54

Movi napisał(a):Zadzwoń do dealera...


Najrozsądniejsza rada i decyzja.
Dealer może nie ma obowiązku, ale też nie ma prawa nie podawać podstawowych informacji na temat motocykla
Adam Wang
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 20/4/2015, 13:57
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez MarSen » 21/4/2015, 19:06

Jak ja kiedyś dzwoniłem do Hondy, do W-wy, Honda Plaza dokładniej to najpierw mnie przekierowali do serwisu, a później coś gadali, że tutaj nie mogą, że oni się tym nie zajmują. Tak jakby wgl. nie zajmowali się motocyklami tylko samochodami... I w końcu nic się nie dowiedziałem. Jednak zawsze warto spróbować uderzyć do dealera (autoryzowanego oczywiście).
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez Adam Wang » 22/4/2015, 17:26

MarSen napisał(a):Jak ja kiedyś dzwoniłem do Hondy, do W-wy, Honda Plaza dokładniej to najpierw mnie przekierowali do serwisu, a później coś gadali, że tutaj nie mogą, że oni się tym nie zajmują. Tak jakby wgl. nie zajmowali się motocyklami tylko samochodami... I w końcu nic się nie dowiedziałem. Jednak zawsze warto spróbować uderzyć do dealera (autoryzowanego oczywiście).


Dokładnie tak! Nie zadzwonienie do autoryzowanego dealera mija się z celem, ponieważ franszczyza ma ograniczony zakres usług i właściwie rzadko kiedy interesują się czymś więcej, niż podstawową obsługą klienta.
Dobrym rozwiązaniem byłoby zadzwonić do siedziby/przedstawiciela na Polskę danej marki.
Choć nigdy nie próbowałem tej drogi, to sądzę,że tam powinni wiedzieć wszystko :)
Adam Wang
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 20/4/2015, 13:57
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez Movi » 23/4/2015, 09:30

Co wy w ogóle mówicie... może w hondzie tak jest bo nie mam styczności, ale telefon do autoryzowanego dealera jest najlepszym wyjściem.

Nie jest dobrym pomysłem telefon do importera, bo się niczego nie dowiecie :)
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na gr