Zobacz wÄ…tek - Pomoc w ocenie stanu motocykla w Krakowie
NAS Analytics TAG

Pomoc w ocenie stanu motocykla w Krakowie

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Pomoc w ocenie stanu motocykla w Krakowie

Postprzez vtream » 8/4/2015, 11:18

Byłem wczoraj pooglądać pewien motocykl który chciałbym zakupić, ale jako kompletny laik nie byłem w stanie samemu określić czy moto posiada jakieś wady, czy nie. Więc najlepiej jakbym oglądnął go jeszcze raz, ale z kimś.
W związku z tym czy jest może ktoś z Krakowa kto za jakąś przysłowiową flaszkę/dobre piwo pojechałby ze mną oglądnąć ten motocykl? Jak nikogo nie znajdę, to zapłacę jakiemuś mechanikowi żeby ze mną pojechał, ale wydaje mi się, że osoby piszące na forum podchodzą do tego z większą pasją, więc pewnie włożyłyby trochę więcej serca w takie sprawdzenie motocykla niż gość który dostanie trochę kasy i może po prostu powiedzieć, że wszystko jest ok.

PS.Nie jestem pewien, czy powinienem to wrzucać do takiego działu, czy gdzieś zupełnie indziej, jeśli więc dałem to w złe miejsce to prosiłbym o przeniesienie, lub wskazanie odpowiedniego działu.
vtream
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 2/3/2015, 23:41


Postprzez SlowMotion » 8/4/2015, 12:18

Podjechać bym mógł ale fachowiec ze mnie żaden więc pewnie niewiele Ci da taka pomoc ;p
Mogę za to dać Ci dwie rady:
1. zaloz konto na stronie http://grupa-poludnie.info/phpBB3/index.php to jest forum motocyklistow z krakowa i jest tam dzial do oceny sprzetow
2. zadzwon do chlopakow z wilcza garage (http://www.wilczagarage.pl/) i się umów, zrobią wszystko fachowo i wypiszą na fakturze (więc też ponoszą odpowiedzialność za to co tam napisali, raczej nikt wałków nie robi), ceny całkiem przyzwoite, koło stówki obejrzenie motocykla, pomiar geometrii itd aż do gdzieś 250zł za pełen pakiet z pomiarem kompresji na silniku itd
Avatar użytkownika
SlowMotion
Świeżak
 
Posty: 461
Dołączył(a): 7/11/2014, 22:22
Lokalizacja: Kraków




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê