Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Nie zredukujesz już liczby punktów...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Nie zredukujesz już liczby punktów...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Nie zredukujesz już liczby punktów...

Postprzez Åšcigacz » 7/4/2015, 20:07

Dyskusja na temat: Nie zredukujesz już liczby punktów karnych
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Nie zredukujesz już liczby punktów karnych
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 7/4/2015, 20:07

Albo jeździć szybciej, albo tablicę przymocować do nadkola tylnego heh :)<br><hr>Latos
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 7/4/2015, 20:07

Albo jeździć szybciej, albo tablicę przymocować do nadkola tylnego heh :)<br><hr>Latos
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/4/2015, 20:27

O ile mi wiadomo nie będzie już punktów za zdjęcia z fotoradarów, największy problem stanowić będą nieoznakowane radiowozy. Tutaj wystarczy że taka gnida siądzie komuś na ,,ogonie'' i po zsumowaniu naszych wyczynów może się okazać że mamy limit za pierwszym razem...Wydaje mi się że jedynym ratunkiem przed pasożytami będzie jazda z ,,nieczytelną '' tablicą i ,,unikanie'' zatrzymania...Oczywiście nie namawiam do stosowania ,,metod ostatecznych'' bo może się to marnie skończyć dla kierownika lub dla postronnych osób... Tylko jak tu postąpić jadąc przez Zadupie Małe drogą pustą i prostą jak w pysk strzelił ale z dwoma paskami po środku i ze znakiem ,,teren zabudowany'' chociaż w promieniu setek metrów żadnej chałupy nie widać a przed nami wlecze się ciężarówa zasłaniając czającego się w krzakach policjanta ?...<br><hr>marian65
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/4/2015, 20:38

trzeba wyjeb,,c te wszystkie partie co rządza , w Polsce jest coraz gorzej , coraz gorzej , tylko złodzieje tu dobrze żyją <br><hr>luis
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/4/2015, 22:05

A jak ktoś przekroczy te 24 pkt. np. o 200 pkt., to też pójdzie na ten 4-ro dniowy kurs reedukacyjny i będzie latał dalej ? Wygląda na to ,że lobby policyjno-egzaminacyjno-szkoleniowe dba o dopływ kasy, nieustannie naciskając na wzrost opresyjności tzw. prawa i skali łupienia obywateli.<br><hr>rami
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2015, 08:50

Komentatorzy napisał(a):Albo jeździć szybciej, albo tablicę przymocować do nadkola tylnego heh :)<br><hr>Latos<br>
Do czoła se gwoździem przymocuj...<br><hr>młot
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2015, 08:50

Taaa a jak ja jestem kierowcą zawodowym i bardziej narażony jestem na zdobycie punktów itp bo jest to moja praca jeżdżę dziennie niekiedy są sytuacje że się wjeżdża pod zakaz tonażowy bo trzeba dojechać do klienta a innej drogi nie ma a jak się trafi na gnidę która tego nie rozumie to i tak wlepi mandat bo pod znakiem była tabliczka nie dotyczy pojazdów z pozwoleniem które trzeba sobie załatwić w urzędzie miasta więc kierowca zawodowy nie powinien być traktowany na równi z normalnym kierowcą amatorem bo ten znowu wyjeżdża sobie raz za kiedy ewentualnie jedzie do pracy i z powrotem albo na zakupy ehh głupi kraj <br><hr>Niezadowolony
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2015, 09:05

Hmmm.... może wam się to dziwne wydać, ale nie znam nikogo po tym dodatkowym kursie, oczywiście pracując w pierdlu znam wiele osób które straciły prawko... ale są to ekstremalne przypadki. Natomiast wśród moich znajomych raczej takich osób nie ma, a niektórzy robią naprawdę ogromne ilości kilometrów. Dla mnie to dowód że jak się chce to można. A propos przez 20 lat posiadania prawka tylko 2 punkty... i to w zeszłym roku, bo się zagapiłem, a wcale nie uważam się za zapych drogowy... po prostu jazdę dostosowuję do warunków.<br><hr>Szpaq
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2015, 09:32

To z czego będą żyć WORD-y, przecież w dobie trudnych egzaminów, kursy za punkty to był ich dodatkowy środek na przetrwanie. I Pan Marek K. nie będzie miał komu p0okazywać drastycznych zdjęć z wypadków....<br><hr>jas13
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2015, 10:58

Lepsze to niz od razu zabieranie prawka ,jakbyscie zauwazyli ,ze wordy wiecej by zarobily jak by od razu zabierali prawko ,egzaminy tez kosztuja ,a i nie kazdy zda od razu mi ten system pasuje.<br><hr>dziafi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2015, 12:40

Komentatorzy napisał(a):Taaa a jak ja jestem kierowcą zawodowym i bardziej narażony jestem na zdobycie punktów itp bo jest to moja praca jeżdżę dziennie niekiedy są sytuacje że się wjeżdża pod zakaz tonażowy bo trzeba dojechać do klienta a innej drogi nie ma a jak się trafi na gnidę która tego nie rozumie to i tak wlepi mandat bo pod znakiem była tabliczka nie dotyczy pojazdów z pozwoleniem które trzeba sobie załatwić w urzędzie miasta więc kierowca zawodowy nie powinien być traktowany na równi z normalnym kierowcą amatorem bo ten znowu wyjeżdża sobie raz za kiedy ewentualnie jedzie do pracy i z powrotem albo na zakupy ehh głupi kraj <br><hr>Niezadowolony<br>
Oby jak najszybciej zabrali ci prawko. Masz rację, nie powinienes być traktowany na równi z normalnym kierowcą - takiemu można czasem odpuścić bo się pogubi, albo nie zauważy znaku, a kierowca zawodowy jeżdżeniem zarabia na życie, więc należy go surowo karać za każde bezczelne wykroczenie<br><hr>1234
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2015, 12:43

Komentatorzy napisał(a):Lepsze to niz od razu zabieranie prawka ,jakbyscie zauwazyli ,ze wordy wiecej by zarobily jak by od razu zabierali prawko ,egzaminy tez kosztuja ,a i nie kazdy zda od razu mi ten system pasuje.<br><hr>dziafi<br>
Powinno się od razu zabierać prawko. Jakoś wśród moich znajomych tylko jeden jest agent co zawsze jest "na granicy" 24 i handluje punktami, ale jemu to ja bym dał zakaz dożywotni prowadzenia pojazdów - dla niego 200 km/h i wyprzedzanie w lesie to normalna sprawa. Wypadków spowodował już tyle, że ciężko je zliczyć - cud, że żadnego śmiertelnego.<br><hr>1234
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2015, 13:17

Komentatorzy napisał(a):trzeba wyjeb,,c te wszystkie partie co rządza , w Polsce jest coraz gorzej , coraz gorzej , tylko złodzieje tu dobrze żyją <br><hr>luis<br>
co? gdzie ty widzisz problem? ze chca ukrocic chamstwo na drodze??? ... ludzie jedzcie do Szwecji, Norwegii gdzie jest kultyra na drodze...<br><hr>t6ytr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2015, 14:29

Komentatorzy napisał(a):Taaa a jak ja jestem kierowcą zawodowym i bardziej narażony jestem na zdobycie punktów itp bo jest to moja praca jeżdżę dziennie niekiedy są sytuacje że się wjeżdża pod zakaz tonażowy bo trzeba dojechać do klienta a innej drogi nie ma a jak się trafi na gnidę która tego nie rozumie to i tak wlepi mandat bo pod znakiem była tabliczka nie dotyczy pojazdów z pozwoleniem które trzeba sobie załatwić w urzędzie miasta więc kierowca zawodowy nie powinien być traktowany na równi z normalnym kierowcą amatorem bo ten znowu wyjeżdża sobie raz za kiedy ewentualnie jedzie do pracy i z powrotem albo na zakupy ehh głupi kraj <br><hr>Niezadowolony<br>
Komentatorzy napisał(a):Oby jak najszybciej zabrali ci prawko. Masz rację, nie powinienes być traktowany na równi z normalnym kierowcą - takiemu można czasem odpuścić bo się pogubi, albo nie zauważy znaku, a kierowca zawodowy jeżdżeniem zarabia na życie, więc należy go surowo karać za każde bezczelne wykroczenie<br><hr>1234<br>
Zastanów się ciulu co ty piszesz a jak nie zrozumiesz przeczytaj jeszcze raz bo widzę że należysz chyba do "elitarnej" jednostki rządzącej naszym krajem hipokryto pierd*** <br><hr>1234
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2015, 14:36

Komentatorzy napisał(a):Lepsze to niz od razu zabieranie prawka ,jakbyscie zauwazyli ,ze wordy wiecej by zarobily jak by od razu zabierali prawko ,egzaminy tez kosztuja ,a i nie kazdy zda od razu mi ten system pasuje.<br><hr>dziafi<br>
Komentatorzy napisał(a):Powinno się od razu zabierać prawko. Jakoś wśród moich znajomych tylko jeden jest agent co zawsze jest "na granicy" 24 i handluje punktami, ale jemu to ja bym dał zakaz dożywotni prowadzenia pojazdów - dla niego 200 km/h i wyprzedzanie w lesie to normalna sprawa. Wypadków spowodował już tyle, że ciężko je zliczyć - cud, że żadnego śmiertelnego.<br><hr>1234<br>
a co masz do wyprzedzania w lesie? :D<br><hr>Gość
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2015, 19:33

Komentatorzy napisał(a):Lepsze to niz od razu zabieranie prawka ,jakbyscie zauwazyli ,ze wordy wiecej by zarobily jak by od razu zabierali prawko ,egzaminy tez kosztuja ,a i nie kazdy zda od razu mi ten system pasuje.<br><hr>dziafi<br>
Komentatorzy napisał(a):Powinno się od razu zabierać prawko. Jakoś wśród moich znajomych tylko jeden jest agent co zawsze jest "na granicy" 24 i handluje punktami, ale jemu to ja bym dał zakaz dożywotni prowadzenia pojazdów - dla niego 200 km/h i wyprzedzanie w lesie to normalna sprawa. Wypadków spowodował już tyle, że ciężko je zliczyć - cud, że żadnego śmiertelnego.<br><hr>1234<br>
hahah A rozumiemy ze ty jestes z tyhc biednych bo twoje auto nie przekracza 200 i p*** ci sciska:DD P.S wez sie do roboty a doznasz wiecej niz 200 i zmienisz danie. aczkolwiek brak ci skila zapewne:D<br><hr>marianpazdzioch
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2015, 19:38

Komentatorzy napisał(a):Taaa a jak ja jestem kierowcą zawodowym i bardziej narażony jestem na zdobycie punktów itp bo jest to moja praca jeżdżę dziennie niekiedy są sytuacje że się wjeżdża pod zakaz tonażowy bo trzeba dojechać do klienta a innej drogi nie ma a jak się trafi na gnidę która tego nie rozumie to i tak wlepi mandat bo pod znakiem była tabliczka nie dotyczy pojazdów z pozwoleniem które trzeba sobie załatwić w urzędzie miasta więc kierowca zawodowy nie powinien być traktowany na równi z normalnym kierowcą amatorem bo ten znowu wyjeżdża sobie raz za kiedy ewentualnie jedzie do pracy i z powrotem albo na zakupy ehh głupi kraj <br><hr>Niezadowolony<br>
Komentatorzy napisał(a):Oby jak najszybciej zabrali ci prawko. Masz rację, nie powinienes być traktowany na równi z normalnym kierowcą - takiemu można czasem odpuścić bo się pogubi, albo nie zauważy znaku, a kierowca zawodowy jeżdżeniem zarabia na życie, więc należy go surowo karać za każde bezczelne wykroczenie<br><hr>1234<br>
To co ma stanąć przed znakiem i co ? Iść do wójta, burmistrza i prosić o pozwolenie ? Czasem kurs się trafia tak od razu np weźmy takie 25 ton kamyka płukanego bo ktoś sobie chce wysypać na podwórku czy na podjeździe itp itd bo zastosowań jest milion. To co ? Zamawia i zanim pozwolenie załatwi co kosztuje na pewno to powozi sobie osobówką i przyczepką. Chory kraj! Zawodowy kierowca kiedyś był kimś! Teraz nikt nie szanuje kierowców. Osobówkami jeżdżą jak idioci bo myślą, że taki zestaw wyhamuje i się zdąży zatrzymać... niestety widać, że należysz do takich co nazywa TIR-em nawet solówkę taką do 10 ton...

-Proszę Pana, a da radę tam wjechać zestawem ?
-Tak! TIREM wjeżdżał! (solówką)
Po przyjeździe okazuje się, że wjazd ma 2-2,5 m szerokości.

Więc radził bym Ci zamknąć mordę i się nie wypowiadać.<br><hr>Kierowca
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2015, 19:38

No cóż trzeba będzie jeździć bez prawa jazdy :-)
Ciekawe tylko czy dzięki tym "wspanialym" i jakże korzystnym dla budżetu zmianom będzie mniej pijanych :-/<br><hr>SvE
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2015, 20:48

Komentatorzy napisał(a):Lepsze to niz od razu zabieranie prawka ,jakbyscie zauwazyli ,ze wordy wiecej by zarobily jak by od razu zabierali prawko ,egzaminy tez kosztuja ,a i nie kazdy zda od razu mi ten system pasuje.<br><hr>dziafi<br>
Komentatorzy napisał(a):Powinno się od razu zabierać prawko. Jakoś wśród moich znajomych tylko jeden jest agent co zawsze jest "na granicy" 24 i handluje punktami, ale jemu to ja bym dał zakaz dożywotni prowadzenia pojazdów - dla niego 200 km/h i wyprzedzanie w lesie to normalna sprawa. Wypadków spowodował już tyle, że ciężko je zliczyć - cud, że żadnego śmiertelnego.<br><hr>1234<br>
Komentatorzy napisał(a):hahah A rozumiemy ze ty jestes z tyhc biednych bo twoje auto nie przekracza 200 i p*** ci sciska:DD P.S wez sie do roboty a doznasz wiecej niz 200 i zmienisz danie. aczkolwiek brak ci skila zapewne:D<br><hr>marianpazdzioch<br>
o matko co za gówniarski komentarz, idź ze swoimi pryszczami smarkaczu bawić się gdzieś indziej<br><hr>lol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê