Zobacz wÄ…tek - Nowy Silnik , Dt 50 MBK X limit iskra
NAS Analytics TAG

Nowy Silnik , Dt 50 MBK X limit iskra

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Nowy Silnik , Dt 50 MBK X limit iskra

Postprzez Anonim510 » 6/4/2015, 18:04

Hejka , mam wielki problem ponieważ nie wiem co zrobic , a szkoda mi motorku dt 50 ( MBK X Limit 2007r ) motorek się wystał parę lat w szopie , aż pomyślałem , że go zrobię , ale tłok się zapieczętował w cylindrze , więc kopka nie działa , ale gdy wlałem olej pol roku temu to uruchomiłem kopkę , ale okazało się , że iskry nie ma... u mnie niestety jest osobno moduł moric , osobno cewka , iskrownik 12 cewkowowy, również silnik był zalewany wodą przed stawieniem do szopy bo chłodnica była padnięta i zrobiła się sama rdza w środku tzn od strony sprzęgła jest , nie wiem jak w środku , biegi wchodzi mi tylko jedynka i luz , ale obstawiam ,że po odpaleniu tryby się ustawią bo skrzynia do końca jeździła a silnik ma przejechane 11 tysięcy i niestety pierw bym chciał zrobic iskrę i nie wiem czy kupic na allegro bdb silnik z 2009 roku przebiegiem również 11 tysięcy i przełożyc i dopiero robic iskrę czy np zmienic cylinder za 120 zł maline i ogarniac poprostu iskrę czuje poprostu , że silnik to kaput ... , że trzebało by zmienic w nim wszystko sprzęgło uszczelniacze lozyska itp , a motorkiem bym chciał na sezon 5-8 tys km zrobic i sprzedac

Cewka sprawka
Fajka również

Iskrownik nie mam pojęcia był kiedyś wyciek i iskrownik lekko jest zabrudzony olejem i karter od strony iskrownika jest pęknięty i może wilgoc go załatwiła ??
Anonim510
Świeżak
 
Posty: 100
Dołączył(a): 18/4/2012, 17:02


Postprzez leff » 6/4/2015, 19:37

umiesz poszukac dzialu 50 ccm?
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX




Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê