Zobacz wÄ…tek - Bednar MotoVlog
NAS Analytics TAG

Bednar MotoVlog

O wszystkim
_________

Bednar MotoVlog

Postprzez B3DNAR » 30/3/2015, 07:47

Witam, od niedawna zabrałem się za tworzenie kanału na youtube w formie motovlogowej przy pomocy Suzuki GSR 600, kamerki GoPro 4 i masy kreatywnych pomysłów. Zapraszam

https://www.youtube.com/watch?v=-9ykqH7EoWs (otwórz link)

https://www.youtube.com/watch?v=gBKH7jxYtCA (otwórz link)

https://www.youtube.com/watch?v=M0c0-wlBayI (otwórz link)

https://www.youtube.com/watch?v=b5RY1HA4GQA (otwórz link)
Avatar użytkownika
B3DNAR
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24/12/2013, 15:44
Lokalizacja: GÅ‚owno


Postprzez Rolnik62 » 30/3/2015, 15:18

Hehe fajne słownictwo i styl mówienia, forma "rozrywkowa" :)

Tylko na światłach za blisko stajesz przed ciężarówkami, gość siedzący w fotelu dwa i pół metra nad ziemią może ciebie nie zauważyć i ruszy, gdy przyśpisz na zielonym ;)
Jeżdżenie "ścigaczem" po mieście to jak bieganie po lesie w garniturze.
Avatar użytkownika
Rolnik62
Bywalec
 
Posty: 622
Dołączył(a): 2/9/2014, 22:42
Lokalizacja: Gliwice


Postprzez B3DNAR » 30/3/2015, 19:19

Dzięki staram się, żeby było to robione bez lipy.
Bednar MotoVlog on YT:
https://www.youtube.com/channel/UCQm5eRSQ6IGDfC-RD3k62Ow (otwórz link)

Obrazek
Avatar użytkownika
B3DNAR
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24/12/2013, 15:44
Lokalizacja: GÅ‚owno

Postprzez rosiboj » 30/3/2015, 21:22

70/30? W tym calym gadaniu nie czytasz znakow.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez Czester » 31/3/2015, 09:33

Rosidad napisał(a):70/30? W tym calym gadaniu nie czytasz znakow.

Wow! Normalnie drugi Frog! Zgłosiłeś już film na policję?

Odnośnie samego tematu - wieje nudą. Pierwszy filmik wyłączyłem po jakichś dwóch minutach. Dalej nie dotrwałem. Kolejnych nie chciało mi się już oglądać. Kanał zginie śmiercią naturalną.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez B3DNAR » 31/3/2015, 21:13

CzesterTX napisał(a):
Rosidad napisał(a):70/30? W tym calym gadaniu nie czytasz znakow.

Wow! Normalnie drugi Frog! Zgłosiłeś już film na policję?

Odnośnie samego tematu - wieje nudą. Pierwszy filmik wyłączyłem po jakichś dwóch minutach. Dalej nie dotrwałem. Kolejnych nie chciało mi się już oglądać. Kanał zginie śmiercią naturalną.


Chętnie wysłucham co mógłbym poprawić.
Avatar użytkownika
B3DNAR
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24/12/2013, 15:44
Lokalizacja: GÅ‚owno

Postprzez Czester » 1/4/2015, 14:27

Przede wszystkim przestać nagrywać.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Rolnik62 » 1/4/2015, 16:58

Dobra. Nikt tego nie chce napisać, to ja się poświęce i ci napiszę, dlaczego tutaj motovloger jest "atakowany".


Większość ludzi tutaj to osoby, które na motocyklach jeżdżą od małego, i od małego są tym tematem zainteresowani. Są tutaj instruktorzy, goście którzy na torze szosową 600 dublują co 3 okrążenie sportowe litry, mechanicy, sprzedawcy akcesoriów, i tak dalej, i tak dalej. I taka osoba załącza jutuba. Patrzy, a tam chłopak, z kamerą na kasku, który ma 19 lat, jeździ od roku na litrze (pierwsze moto), uczy innych jak schodzić na kolano, jak zmieniać biegi, itd. Wtedy taki człowiek opluwa sobie monitor ze śmiechu.


Większość motovlogerów w Polsce jeździ od 2-3 lat, a przez widzów są odbierani jako pionierzy i mędrcy. To oni przywieźli motocykl z innej planety, i to oni stają na mównicy, i mówią co jest dobre, a co nie.


Prawda jest taka, że np Coda gdy pojechał na tor, to chłopaki tam pokazali mu, że on nie umie jeździć. A Mike pierwszy raz na torze chciał być w grupie średnio - zaawansowanej, bo przecież być początkującym to jest wstyd.

Niemal każdy motovloger w Polsce to jest gwiazda, celebryta, zero pokory. Gdyby ktoś mu zwrócił uwagę, że ma np złą linię przejazdu, to on by się obraził - "Jak śmiesz mnie pouczać!"

To nie chodzi o to, żeby za#$%^&*@ć. Ale niech taka osoba, która jeździ litrem 5000 kilometrów w sezonie nie mówi, że go ogarnęła.

Motocykl to nie wyznacznik statusu społecznego, ani wyznacznik umiejętności, ale motovloger nie będzie jeździł na GSie 500, bo to wstyd i nie będzie miał widzów (zresztą oni są tak samo ciemni)

Chyba tylko AdamMV jest najbliżej póki co do tego schematu "prawdziwego motocyklisty". Jeździł starą Xjotą, nawijał kilometry jeżdżąc na wycieczki, jeździł niemal cały rok, i chyba nigdy nie mówił, że tak jest, tylko, że tak uważa. Ma starą jawę w garażu, którą jeździ dla przyjemności. Nie musiał mieć R1 z akcesoryjnymi wydechami i kombinezon pod kolor.

Jeśli nie będziesz posiadał cech polskiego motovlogera, to chętnie będę ciebie oglądać ;)
Jeżdżenie "ścigaczem" po mieście to jak bieganie po lesie w garniturze.
Avatar użytkownika
Rolnik62
Bywalec
 
Posty: 622
Dołączył(a): 2/9/2014, 22:42
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Kaai » 2/4/2015, 00:26

Rolnik - chyba masz z 16lat skoro takie motovlogi cie jaraja. dno.


jesli chcesz robic fajne filmy to rob cos takiego jak meddes.

czester - zgadzam sie:D
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Krmtzzz » 2/4/2015, 02:55

Meddes robi motovlogi ? Puerwsze slysze...
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez Rolnik62 » 2/4/2015, 08:33

Nie rajcują mnie, czasami sobie coś włączę raz na miesiąc, dwa, po prostu z nudów.



O to mi właśnie chodziło, że "gwiazdy" polskich motovlogów trafiają w grupę odbiorców 14-16 lat, którym rodzice kupili te wszystkie smartfony, tablety itd. Oni oglądają te filmiki o każdej porze dnia i nocy, w szkole na kartkówce, w kościele na czyimś pogrzebie, w piwnicach ćpając dopalacze. Subują, lajkują, nabijają cyferki. To zwiększa im popularność.
Jeżdżenie "ścigaczem" po mieście to jak bieganie po lesie w garniturze.
Avatar użytkownika
Rolnik62
Bywalec
 
Posty: 622
Dołączył(a): 2/9/2014, 22:42
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Kaai » 2/4/2015, 08:52

Krmtzzz napisał(a):Meddes robi motovlogi ? Puerwsze slysze...


napisałem fajne filmy a nie motovlogi.

wiudzę er łana kupiłeś i już czytać nie potrafisz.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Krmtzzz » 2/4/2015, 19:17

Kolega prowadzi motovlog, wiec to ty chyba odkad gsxra kupiles nie potrafisz myslec. To tak jak bym do goscia ktory nagrywa teleturniej, powiedzial zeby sobie nagrywal tak jak spielberg.
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez B3DNAR » 2/4/2015, 19:57

CzesterTX napisał(a):Przede wszystkim przestać nagrywać.


Kolegę, chyba przyćmiło od tego zapachu lakieru, że ciężko skleić jedna konstruktywną krytykę. Miałem to forum za dość poważne tak samo jak i jego użytkowników, ale obraz jaki dajesz niestety jest odmienny.

Oglądać, nie musisz w sumie nikt nie musi, robię to dla własnej zajawki, liczyłem tylko na Wasze zdanie, ale chyba nie warto.
Avatar użytkownika
B3DNAR
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24/12/2013, 15:44
Lokalizacja: GÅ‚owno

Postprzez Czester » 2/4/2015, 20:51

Cóż, nikt Cię tu na siłę nie trzyma. Nie każdemu pasuje klimat jaki tu panuje. Jesteśmy chamscy ale szczerzy i jak coś jest ch*jowe to mówimy to wprost.

Chcesz więcej słów krytyki? Proszę bardzo. Poświęciłem się i obejrzałem połowę filmiku (dalej nie wytrzymałem j/w.), w którym przez 10 minut coś tam się produkujesz o gnojku, który przejechał crossem przez centrum handlowe. No i ... jeszcze gorzej niż poprzednio. Pierrdolisz trzy po trzy, masło maślane, flaki w oleju, w kółko to samo i ch*j z tego wynika. Nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, jeździsz jak pipa po okolicznych wioskach i na prawdę uważasz, że może to kogoś zainteresować? Twierdzisz, że robisz to dla własnej zajawki? Spoko, rób sobie dalej, tylko nie wrzucaj więcej na jutuba i nie szukaj fanów.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez ASR1927 » 2/4/2015, 21:13

Odwiedziłem, bo Czester napisał coś w Hydeparku czyli musi byc wesoło i bez pier*olenia, nie zawiodłęm się. Tak - znowu piłem, pozdrawiam :-*
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
Avatar użytkownika
ASR1927
Moderator
 
Posty: 1711
Dołączył(a): 21/11/2010, 21:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez B3DNAR » 3/4/2015, 16:40

CzesterTX napisał(a):Cóż, nikt Cię tu na siłę nie trzyma. Nie każdemu pasuje klimat jaki tu panuje. Jesteśmy chamscy ale szczerzy i jak coś jest ch*jowe to mówimy to wprost.

Chcesz więcej słów krytyki? Proszę bardzo. Poświęciłem się i obejrzałem połowę filmiku (dalej nie wytrzymałem j/w.), w którym przez 10 minut coś tam się produkujesz o gnojku, który przejechał crossem przez centrum handlowe. No i ... jeszcze gorzej niż poprzednio. Pierrdolisz trzy po trzy, masło maślane, flaki w oleju, w kółko to samo i ch*j z tego wynika. Nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, jeździsz jak pipa po okolicznych wioskach i na prawdę uważasz, że może to kogoś zainteresować? Twierdzisz, że robisz to dla własnej zajawki? Spoko, rób sobie dalej, tylko nie wrzucaj więcej na jutuba i nie szukaj fanów.


Panie cheetos, czatos, czy jak ci dam. Po pierwsze, to mam wrażenie, że z góry jesteś uprzedzony do środowiska motovlogowego. Dwa, między szczerym chamstwem a prostactwem jest cienka granica. Pewnie zburzę twój światopogląd ale ilość czasu spędzonego na forum nie sprawi, że będziesz wszechwiedzącym. Co do mojej jazdy pewnie, tez masz biegłą wiedzę. A jak chcesz dostarczać dalszej rozrywki komentarzami dla innych kolegów "po fachu" cały hydepark jest twój.
Avatar użytkownika
B3DNAR
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24/12/2013, 15:44
Lokalizacja: GÅ‚owno

Postprzez Czester » 3/4/2015, 18:32

O k*rwa, on zburzył mój światopogląd! Całe moje życie legło w gruzach! Chyba już się z tego nie pozbieram.

Gościu, w dupie mam całe środowisko motovlogowe jak i inne środowiska oprócz naturalnego.
Chciałeś opinii to ją dostałeś, a teraz spinasz poślady bo krytyka się polała.

Gdzie jest Walenty i jego cudowna maść?
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Kaai » 3/4/2015, 19:11

swoją droga, to taki motovloger polski zawsze myśli, żę jest najlepszy, albo?

coda - z 95% tego co gada się nie zgadzam, na torze jak był to oblatywało go wszytsstko, od nakedów, przez kobiety na 600 na SM kończąc.

mike12r1, to samo, największy rajder. pierwszy raz na torze, grupa nie początkująca, bo wstyd..

dajczu - 120konna na a2, bo przecież można.

jeszcze był jakiś jeden na cbrze 600rr, ale tego to dopiero nie mogłem słuchać.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez B3DNAR » 3/4/2015, 19:15

CzesterTX napisał(a):O k*rwa, on zburzył mój światopogląd! Całe moje życie legło w gruzach! Chyba już się z tego nie pozbieram.

Gościu, w d*** mam całe środowisko motovlogowe jak i inne środowiska oprócz naturalnego.
Chciałeś opinii to ją dostałeś, a teraz spinasz poślady bo krytyka się polała.

Gdzie jest Walenty i jego cudowna maść?


Spoko mam nadzieję, że dasz rade :)
Ciężko to nazwać krytyką. A co do metrażu d**py, cóż moja opinia prostactwa jednak jest trafna.
Avatar użytkownika
B3DNAR
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24/12/2013, 15:44
Lokalizacja: GÅ‚owno

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê