Zobacz wÄ…tek - Kawasaki VULCAN S
NAS Analytics TAG

Kawasaki VULCAN S

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Kawasaki VULCAN S

Postprzez izydor-izydor » 17/3/2015, 18:31

Witam wszystkich,

Zamierzam zakupic Vulcana S. Czy juz ktos moze jest w posiadaniu tej maszyny lub moze odbyl jazde testowa?

Pozdrawiam
izydor-izydor
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 16/3/2015, 18:56


Postprzez Black-Ghost » 18/3/2015, 18:24

Popytaj po forach Kawasaki ;)
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)


Postprzez izydor-izydor » 19/3/2015, 01:18

Hej,

Pytalem i cisza.

Pozdr.
izydor-izydor
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 16/3/2015, 18:56

Postprzez MikoChickin » 19/3/2015, 05:54

Ja tez sie zastanawialem, bo wyglada bardzo fajnie i cena nawet ok. Tylko silnik stosunkowo maly z tego co pamietam... i tego sie troche obawiam.
MikoChickin
Świeżak
 
Posty: 34
Dołączył(a): 19/3/2015, 05:23

Postprzez SpeedyGonzales » 19/3/2015, 18:30

Wpisujesz np w OLX model i odległość od swojego kodu pocztowego i szukasz. Jak masz jedziesz i testujesz. Jak bym powiedział że mam takiego to byś przejechał pół kraju?
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG

Postprzez izydor-izydor » 19/3/2015, 18:55

MikoChickin napisał(a):Ja tez sie zastanawialem, bo wyglada bardzo fajnie i cena nawet ok. Tylko silnik stosunkowo maly z tego co pamietam... i tego sie troche obawiam.


Zaczynam zabawe z motocyklem wiec mysle, ze taki silnik mi wystarczy. Poniewaz ta maszyna to nowosc to trudno zaciagnac opinie. Raporty po testach jednak zachecaja do kupna.
izydor-izydor
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 16/3/2015, 18:56

Postprzez Black-Ghost » 19/3/2015, 19:56

Radził bym ci zluzować trochę gumę w majtach i nabrać trochę szacunku do userów forum. Jeszcze jeden taki post który będzie obrażał innego usera to nie będę go usuwać tylko wyłapiesz warna! :evil:
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez izydor-izydor » 19/3/2015, 20:27

Black-Ghost napisał(a):Radził bym ci zluzować trochę gumę w majtach i nabrać trochę szacunku do userów forum. Jeszcze jeden taki post który będzie obrażał innego usera to nie będę go usuwać tylko wyłapiesz warna! :evil:


Tak z ciekawosci to: "zluzować trochę gumę w majtach" to jest jakis rodzaj wieziennej gadki..? Moze na zle forum trafilem.
izydor-izydor
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 16/3/2015, 18:56

Postprzez Tristello » 19/3/2015, 20:46

Black-Ghost wladczy, i like it :D
Co do kawasaki to powiem ze duzo czytalem w roznych gazetach i zapadlo mi w pamiec jedno stwierdzenie. Ze ten motocykl jest bardzo elastyczny lecz wibracje sa dosyc odczuwalne. Jutro przeszukam moj zbior gazet i wrzuce skan ewentualnie nazwe i numer gazety. ;)
Avatar użytkownika
Tristello
Świeżak
 
Posty: 351
Dołączył(a): 23/10/2014, 09:41
Lokalizacja: RKR

Postprzez izydor-izydor » 19/3/2015, 22:26

Tristello napisał(a):Black-Ghost wladczy, i like it :D
Co do kawasaki to powiem ze duzo czytalem w roznych gazetach i zapadlo mi w pamiec jedno stwierdzenie. Ze ten motocykl jest bardzo elastyczny lecz wibracje sa dosyc odczuwalne. Jutro przeszukam moj zbior gazet i wrzuce skan ewentualnie nazwe i numer gazety. ;)


Hej. Zadaniem moderatora jest pilnowanie porzadku, a nie sypanie slangiem...

Co do wibracji to nie wyczytalem tego nigdzie, jedyne na co narzekali to slaby przedni hamulec. Dzieki mimo wszystko za zaangazowanie.

Pozdrawiam
izydor-izydor
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 16/3/2015, 18:56

Postprzez Black-Ghost » 20/3/2015, 17:49

Temu też przy następnej sytuacji odpowiednio cie nagrodzę ;)
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez Sardox » 15/4/2015, 17:34

Przy okazji testowania Versysa 650 miałem okazję przejechać się też Vulcanem. Mi się podobał, ale jednak wolę turystyki/szosówki. Co do drgań, ja ich za specjalnie nie wyczuwałem, ale doświadczenia dużego też nie mam, więc może to być bardzo subiektywna opinia.
Generalnie czego byś nie przeczytał, to i tak nie da Ci tyle co jazda testowa. Wydaje mi się, że trochę obawiasz się samej jazdy testowej i wolałbyś pierwsze kilometry nawijać gdzieś na parkingu pod domem (ja troszkę miałem obawę, że mógłbym uszkodzić motocykl podczas jazdy próbnej), ale prawda jest taka, że jeśli męczyłeś egzamin na Gladiusie, to spokojnie możesz się do nich przymierzyć (widziałem, że na forum pytałeś też o Versysa 650 - mają ten sam silnik, na mt 07 nie miałem okazji pojeździć).
Druga sprawa, że w sumie pytałeś o zupełnie różne motocykle. Może kup sobie na jakiś czas coś uniwersalnego, pomęcz to, poobdzieraj i będziesz wiedział co lubisz w motocyklach, a co będzie Ci przeszkadzać.
Sardox
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17/10/2014, 08:45

Postprzez Fugu » 15/4/2015, 19:23

Vulcan S bazuje na tych samych podzespolach co Versys i er-6
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28

Re: Kawasaki VULCAN S

Postprzez darobrr » 8/5/2018, 13:40

Witam
Właśnie zakupiłem Vulkana S Caffe i muszę przyznać że całkiem fajnie się prowadzi.
Jestem początkującym motocyklistą więc jako pierwszy motocykl bardzo mi się podoba. Mam 170 m wzrostu więc jak tu też duży plus dla motocykla bo jest niski i lekki. Polecam również dla kobiet uważam że śmiało dały by sobie radę z gabarytami tego motocykla. Nie mogę powiedzieć ile maksymalnie wyciąga ten motocykl bo na razie jest na dotarciu. Chwilami odkręcałem mu przy wyprzedzaniu i śmiało dawał radę. Nie odczuwam żadnych wibracji. Doposażyłem go w wysoką szybę bo przy dużych prędkościach tak od 120 trzeba było walczyć z wiatrem. Co do hamulców to jak na moje umiejętności to całkiem spoko a zaznaczam że mam od roku prawo jazdy na motocykl i jest to moja pierwsza maszyna. Jedynie to co nie jestem zadowolony z salonu w Chorzowie żadnych podpowiedzi jakie dodatki itd. czy jakiejś porady czego kol wiek o tym motocyklu nie uzyskałem . Nie ma jazd testowych na tym motocyklu ale ja wiedziałem że go chcę bo mi się bardzo podobał i jestem z niego bardzo zadowolony. A jeszcze gdybyście kupowali motocykl kawasaki to nie posiadają instrukcji w języku polskim co według mnie duży minus jak dla początkującego motocyklisty. Choć wydaje mi się że w Polsce jest taki wymóg że musi być taka instrukcja w języku polskim jeżeli jest sprzedawany na naszym rynku.


Kolego, napracowałeś się przy poście, ale ode mnie masz warna...temat umarł 3 lata temu, nie baw się w forumowego nekrofila :) /Glenroy
darobrr
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8/5/2018, 13:13

Re: Kawasaki VULCAN S

Postprzez darobrr » 15/5/2018, 08:50

Ok fakt wstałem łatkę do starego posta ale uważam że to żaden jak ty napisałeś "nekrofil" bo sprzętu ludzie raczej nie znają bo nie jest taki popularny wśród użytkowników no ale ok jak macie taki regulamin to spadam odkopywać gdzie indziej :) pozdrawiam Daro
darobrr
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8/5/2018, 13:13

Re: Kawasaki VULCAN S

Postprzez Sylwinio » 25/2/2021, 23:20

Szkoda, że Admin odreagowywał tu jakieś swoje kompleksy czy domowe problemy
bo ja chętnie bym poczytał o Vulcanie S więcej info
zebranych w tym miejscu/wątku i napisanych przez tych, którzy jeżdżą
Szkoda :(
Może sam nie przeczytał regulaminu, w którym jest aby nie obrażać i nie przy... się do innych bez powodu
a on tu udaje "boga" przez małe b i znawcę gumki w majtach
Mam nadzieję, że wiadomość mimo, że admin go zraził swoim bezsensownym atakiem
dotrze do darobrr - czyli tego, który kupił, zaczął jeździć i chciał się dzielić swoimi doświadczeniami/odczuciami z posiadania S650
a teraz może ma już 2-3 letnie doświadczenie z jego użytkowania (mam dość info reklamowych od handlujących albo opinii tych którzy tylko widzieli albo jeździli 15 minut pod salonem)
Sylwinio
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25/2/2021, 22:42



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 4 gości




na górê