Zobacz wÄ…tek - zx6r 2009
NAS Analytics TAG

zx6r 2009

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

zx6r 2009

Postprzez Sheonus » 4/3/2015, 20:16

http://allegro.pl/kawasaki-zx6r-2009-ro ... 33166.html

Cena jest dziwnie niska i przebieg podejrzanie niski. Po prawej stronie widać jakieś ślady chyba po slizgu.
Mylicie, że warto jechać 200km, żeby obejrzeć?
Avatar użytkownika
Sheonus
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 21/7/2009, 16:46


Postprzez Black-Ghost » 4/3/2015, 20:23

Jak na moje oko wygląda dobrze ale zastanawia Cena, jeden kluczyk i mały przebieg... Jakieś tam rysy eksploatacyjne widać ale mają sie nijak do przebiegu.. Czyżby ktoś przesadził z korektą zdjęć i licznika? :roll: :lol:
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)


Postprzez SlowMotion » 5/3/2015, 08:58

Cena bardzo niska, i moze to byc jakis ulep ściągnięty zza granicy. Te 200km można jeszcze pojechać i obejrzeć, może akurat będzie warto, jednak ja tam wychodzę z założenia że u handlarzy nie ma okazji
Avatar użytkownika
SlowMotion
Świeżak
 
Posty: 461
Dołączył(a): 7/11/2014, 22:22
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Sheonus » 5/3/2015, 17:24

Dzwoniłem dzisiaj do sprzedającego. Powiedział, że motocykl jest z Anglii i kupił go bez baku i stacyjki! Ciekawe :D Twierdził, że motocykl był po jakieś kradzieży czy próbie kradzieży, niby wszystkie dokumenty ma. Oprócz baku i stacyjki nic więcej nie było malowane czy naprawiane. Lampy oczywiście angielskie. Reszta oleje i filtry niby wymienił, bo chciał go dla Siebie, wszystko w dobrym stanie i przebieg prawdziwy (według sprzedającego). Motocykl stoi do obejrzenia w komisie Kawasaki. Czy nadal uważacie, że warto? Z tymi lampami to trzeba wymieniać czy można je jakoś ustawić?
Avatar użytkownika
Sheonus
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 21/7/2009, 16:46

Postprzez Tristello » 5/3/2015, 18:22

z tego co się orientuję to lampe w motocyklu z Anglii pasuje wymienić, oczywiście na pewno przegląd podbijesz gdzieś bez zmiany lampy ale w razie kontroli mogą zatrzymać dowód.

Swoją drogą ta stacyjka i bak troche mnie niepokoją, a znając polskie prawo może być z tym problem
Avatar użytkownika
Tristello
Świeżak
 
Posty: 351
Dołączył(a): 23/10/2014, 09:41
Lokalizacja: RKR

Postprzez Sheonus » 5/3/2015, 18:47

Domyślam się, że przegląd udałoby się jakoś zrobić. ale nie chciałbym jeździć z angielską lampą.
Jeśli okaże sie, że motocykl nie był po wypadku a zmieniony był bak i stacyjka to jaki może być problem? Chyba sie przejade go obejrzeć, ale martwi mnie ta lampa, bo nowa na allegro kosztuje prawie tysiaka :E
Avatar użytkownika
Sheonus
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 21/7/2009, 16:46

Postprzez SlowMotion » 5/3/2015, 21:15

Wymienione bak i stacyjka to żaden problem. Jednak jeśli wymieniona była stacyjka, a przebieg nie został w niej przekręcony to nie jest to przebieg z tego motocykla tylko z tego który był rozebrany na części i zezłomowany :) No chyba że tutaj nie jest to połączone z komputerem, ale znajomy jak w er6 2012 musiał zmieniać to z oryginalnego przebiegu 4kkm zrobiło się niestety 19 :D
Mimo wszystko tym przebiegiem bym się aż tak nie martwił, jeśli motocykl nie leżał, plastiki oryginal, geometria wyjdzie poprawna a silnik bedzie dobrze chodzic to warto go brac. Lampę oczywiście trzeba wymienić na europejską
PS. skoro chciał go dla siebie to co się zmieniło? Oleje, filtry i płyny raczej do wymiany jak coś, ale mozna jako tako ocenić po kolorze
Avatar użytkownika
SlowMotion
Świeżak
 
Posty: 461
Dołączył(a): 7/11/2014, 22:22
Lokalizacja: Kraków

Postprzez suhy-19 » 5/3/2015, 21:21

jak silnik chodzi dobrze i moto prosto jedzie to brałbym bez zastanowienia :D a pozatym to jak stacyjka byla wymieniana to i ecu tez bylo wymienione :)
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez Black-Ghost » 5/3/2015, 21:34

Ja bym tego nie kupił... Jeden kluczyk jakaś dziwna przeszłość... Nie lepiej trochę dołożyć i kupić coś sensownego?
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez SlowMotion » 5/3/2015, 22:02

Cena 5tys ponizej rynkowej mimo wszystko wynagradza jeden kluczyk i dziwna przeszlosc. Po numerach mozna przeciez sprawdzic czy jest kradziony, a jesli nie i wszystko z nim w porzadku to nie ma co od razu skreslac. Wiadomo ze najchetniej czlowiek by kupil cos w salonowym stanie, z pewną przeszłością i za polowe ceny, ale takich okazji nie ma. Tu przynajmniej powiedzial wprost ze stacyjka jest z innego motocykla, gdyby tego nie zrobił pewnie nawet nie wyszło by to na ogledzinach i nie byloby tematu.

Ja 2 tygodnie temu kupilem podobnÄ… ninje za 19tys zl, z przebiegiem 23tys km, po szlifie na jedna strone. Owiewki zostaly wymienione na nowe, ale do zrobienia we wlasnym zakresie zostala mi jeszcze geometria przodu ok ~1000zl. Jesli ten rzeczywiscie nigdy nie lezal (trzeba zweryfikowac) a wymienione byly tylko takie pierdoly to nie ma co narzekac.
Avatar użytkownika
SlowMotion
Świeżak
 
Posty: 461
Dołączył(a): 7/11/2014, 22:22
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Sheonus » 7/3/2015, 15:45

Byłem, obejrzałem, nie kupiłem. Bak ma inny odcień, do tego strasznie żle spasowany, z jednej strony prawie palec pod bak mozna wlozyc. Wszystkie owiewki luzne, jakies niedokręcone, przewody pod bak zle poprowadzone... ale generalnie ten rocznik na żywo wygląda super.
Avatar użytkownika
Sheonus
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 21/7/2009, 16:46

Postprzez Black-Ghost » 7/3/2015, 15:56

Szukaj czegoś w normalnej cenie albo ciut większej :) Okazje nie istnieją... Moto wygląda bardzo sympatycznie, mocno zbliżone do mojej ZX-10R i tak samo zdjęcia nie oddają efektu jaki robi na żywo :)
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez Kaai » 9/3/2015, 15:04

te kawy to ponizej 20tys nie ma co szukac nawet...

jak zmienialkem moto to tez patrzylme po nich, i ponziej 20k bieda, a i w cenie 20k wtedy nie bylo niczego interesuajcego
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości




na górê