Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Anioł Stróż też jeździ motocyklem
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Anioł Stróż też jeździ motocyklem

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Anioł Stróż też jeździ motocyklem

Postprzez Åšcigacz » 5/3/2015, 13:59

Dyskusja na temat: Anioł Stróż też jeździ motocyklem
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Anioł Stróż też jeździ motocyklem
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 5/3/2015, 13:59

Szkoda tylko, że zamiast motocykla nie jechała załadowana ponad dopuszczalne maximum ciężarówka. Co oni muszą mieć w głowie, żeby na widok zwężenia drogi za skrzyżowaniem urządzać sobie wyścig, zamiast kulturalnie się wpuścić. Gdyby to była Ciężarówka, nauczyliby się, że rusza się na zielonym, a nie żółtym.<br><hr>anonim
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 5/3/2015, 14:08

Komentatorzy napisał(a):Szkoda tylko, że zamiast motocykla nie jechała załadowana ponad dopuszczalne maximum ciężarówka. Co oni muszą mieć w głowie, żeby na widok zwężenia drogi za skrzyżowaniem urządzać sobie wyścig, zamiast kulturalnie się wpuścić. Gdyby to była Ciężarówka, nauczyliby się, że rusza się na zielonym, a nie żółtym.<br><hr>anonim<br>
Myślę że w tej sytuacji to motocyklista przejechał na późnym pomarańczowym albo nawet już na czerwonym<br><hr>JA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/3/2015, 15:47

Komentatorzy napisał(a):Szkoda tylko, że zamiast motocykla nie jechała załadowana ponad dopuszczalne maximum ciężarówka. Co oni muszą mieć w głowie, żeby na widok zwężenia drogi za skrzyżowaniem urządzać sobie wyścig, zamiast kulturalnie się wpuścić. Gdyby to była Ciężarówka, nauczyliby się, że rusza się na zielonym, a nie żółtym.<br><hr>anonim<br>
Komentatorzy napisał(a):Myślę że w tej sytuacji to motocyklista przejechał na późnym pomarańczowym albo nawet już na czerwonym<br><hr>JA<br>
Widać na filmiku,że od strony nagrywającego włącza się zielone a nastepnie motocykl przejeżdża i uderza w samochód. Najprawdopodobniej naprzeciwko też zapaliło się zielone. Tak czy siak, ogromne szczęscie motocyklisty ze tak to się skończyło <br><hr>KrzysiekRZ
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/3/2015, 16:17

Komentatorzy napisał(a):Szkoda tylko, że zamiast motocykla nie jechała załadowana ponad dopuszczalne maximum ciężarówka. Co oni muszą mieć w głowie, żeby na widok zwężenia drogi za skrzyżowaniem urządzać sobie wyścig, zamiast kulturalnie się wpuścić. Gdyby to była Ciężarówka, nauczyliby się, że rusza się na zielonym, a nie żółtym.<br><hr>anonim<br>
Komentatorzy napisał(a):Myślę że w tej sytuacji to motocyklista przejechał na późnym pomarańczowym albo nawet już na czerwonym<br><hr>JA<br>
Wiem, że motocyklista musiał przejechać na późnym pomarańczowym, lub nawet czerwonym, ale od tego właśnie jest sygnał żółty - to miejsce na ludzkie błędy w ocenie sytuacji. Ruszający na żółtym zabrali ten margines błędu, po części przyczyniając się do wypadku.<br><hr>Anonim
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/3/2015, 17:05

Patrząc na siłę uderzenia był to i tak bardzo poważny wypadek dla motocyklisty. Późniejszy upadek miał niewielkie znaczenie ale siłą uderzenia widać, że jest ogromna. Motocyklista praktycznie zatrzymuje się w miejscu, co musiało być bardzo fatalne dla jego organizmu. Jedyne co , to nie wpadł między samochody.<br><hr>Tomek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/3/2015, 00:08

Komentatorzy napisał(a):Szkoda tylko, że zamiast motocykla nie jechała załadowana ponad dopuszczalne maximum ciężarówka. Co oni muszą mieć w głowie, żeby na widok zwężenia drogi za skrzyżowaniem urządzać sobie wyścig, zamiast kulturalnie się wpuścić. Gdyby to była Ciężarówka, nauczyliby się, że rusza się na zielonym, a nie żółtym.<br><hr>anonim<br>
Komentatorzy napisał(a):Myślę że w tej sytuacji to motocyklista przejechał na późnym pomarańczowym albo nawet już na czerwonym<br><hr>JA<br>
Komentatorzy napisał(a):Wiem, że motocyklista musiał przejechać na późnym pomarańczowym, lub nawet czerwonym, ale od tego właśnie jest sygnał żółty - to miejsce na ludzkie błędy w ocenie sytuacji. Ruszający na żółtym zabrali ten margines błędu, po części przyczyniając się do wypadku.<br><hr>Anonim<br>
Jakie późne pomarańczowe? Jaki margines? Może jeszcze policzyć do pięciu zanim ruszymy na zielonym?
Kiedy gość z kamerą miał żółte to motocyklista miał już czerwone. Minęły 3 sekundy na żółte i następne 2 kiedy po zielonym samochody znalazły się na środku skrzyżowania.
To znaczy że motocyklista miał czerwone od dobrych 5 sekund i przy prędkości 60km/h był około 80m przed skrzyżowaniem. Jeżeli jechał szybciej to był jeszcze dalej.
Wcześniej miał jeszcze 3 sekundy żółtego.
Więc jego błąd oceny sytuacji był jednak zamierzony. Czemu się jednak dziwić? Wystarczy obejrzeć inne filmy z Rosji.
Tym razem naciął się na lepszych dżygitów i przegrał.<br><hr>RAMA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości




na górê