Zobacz wÄ…tek - TÅ‚umik do R6 03-05
NAS Analytics TAG

TÅ‚umik do R6 03-05

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

TÅ‚umik do R6 03-05

Postprzez SkoQ » 3/3/2015, 18:14

Jako że zakupiłem ostatnio nastepnego szpeja, pasowało by go troszkę spersonalizować :)
Pytanie o to co w temacie, co mogę założyć do takiej RJ095 do powiedzmy 1200 zł ? Bo nie chciał bym wydać fortuny na wydech. Przeszukałem ebaya i alledrogo, i nic ciekawego nie rzuciło mi się w oczy. Podobają mi się wydechy popularnie zwane GP tyle że te z puchą. Fajnie by było mieć do tego wkręcany DB killer, ale to nie jest konieczne :)
Co myślicie panowie szlachta ? :)

EDIT: nie chciał bym dominatora i innych noname :)
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez Vergon » 3/3/2015, 18:35

Nówki szukasz?
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Croowab » 3/3/2015, 19:06

Na alle czy jebaju nie szuka się nówki.
Przy odrobinie szczęścia można yoshimure trafić.
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51

Postprzez Vergon » 3/3/2015, 19:25

Bo?
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SkoQ » 3/3/2015, 20:17

Panowie bez znaczenia czy nówka czy używka. I przy odrobinie szczęścia yoshimurkę to jest raz na ruski rok i stoi na aukcji 2 godziny :)

Zaczynam się zastanawiać czy, skoro nie wymagam skomplikowanego brzmienia, tylko ryk z wnętrza piekła to czy marka wydechu gra aż taką rolę...

Obrazek

Interesuje mnie coś takiego, czy rzeczywiście różnica będzie aż tak ogromna, że warto dopłacać tysiąc złotych żeby tam był znaczek yoshi, albo akrapa ? Różnica będzie aż tak ogromna ?
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez Vergon » 3/3/2015, 23:16

Wydechy typu Yoshi czy Akrap nie są jedynymi, które dobrze brzmią, ale komfort masz taki, że kupując w ciemno coś z tej półki może być dla Ciebie za głośny/cichy ale wstydu nie będzie.
Znajomy miał kiedyś jakiś noname i jak dla mnie to brzmiał jakby ktoś ciął blachę krazjegą. Blaszany, mało ambitny dźwięk.
Jak ktoś zwraca na to uwagę to sporo się słyszy na ulicach takich wydechów, które jedyne co mają robić to drzeć mordę.

Jak może być używka to ja na Twoim miejscu polowałbym na coś markowego i dzwonił do ludzi, którzy wystawiają taką R6 z fajnych wydechem z propozycją wymiany.
Szukałem kiedyś czegoś do Gixa i na 4 wykonane telefony 2 gości zgodziło się od razu, jeden był do namówienia i tylko jeden kręcił nosem.
Każdy rozsądny ma świadomość, że jak ma wsadzonego Akrapa za 2k to nie podwyższy rynkowej ceny moto o te 2k, bo go wyśmieją, więc bardziej będzie mu się opłacało zrobić wymiankę i przytulić 1,5k.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Grynfix » 3/3/2015, 23:42

No i kupił sobie motorówke nową :) A jeszcze ostatnio było comming soon :P


A tak na temat - poszukaj sobie na youtube co jak brzmi i szukaj to co Ci przypasuje. Dla kumpla szukaliśmy kiedyś wydechu to każda 954 brzmiała inaczej na różnych wydechach aż w końcu skończyło sie na Yoshi bo kumplowi najbardziej pasowała.. No chyba, że przesluchasz kilka filmów i wyjdzie na to ze wszystko brzmi tak samo to kup to co Ci sie z budy bedzie podobać i pod kolor i tyle.. Różnica bedzie tylko napisu :P Bo ani mocy nie przybedzie ani nic.. Tyle, że bedzie sie darlo przeca :P


zarejestruj sie na forum R6 i tam wszystkiego sie dowiesz - moze ktoÅ› ma na opchniecie..
Tu masz wykresu R6 takiej jak Twoja chyba (albo o rok młodsza 2006r?) - końcówka akrapa i cały wydech akrapa z usnietym exup'em:
Obrazek
Obrazek

To tak na wypadek jakbyś kiedyś chciał mocniej podłubać wydech - ja akurat to znalazłem bo mam full akrapa bez exupa i interesowałem sie mocno czy szukać pilnie ori wydechu czy zostawić to.. I zostawiam. Do tego K&N fajnie syczący spod baku i dźwięk Akrapa z tyłu drącego morde na całe osiedle przy odwinięciu <3.. Modziaj :P
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Postprzez SkoQ » 4/3/2015, 18:21

oglądanie filmików z youtube według mnie mija się z celem :) 90% tych filmów jest nagrywana telefonem i 90% jest nagrywana na postoju, jak koleś odpala moto, i potem z pół metra jak daje ostro w pi*dę na obrotach. Co ma się nijak do dźwięku motocykla pracującego pod obciążeniem słyszanego z jakiejś odległości, i jeszcze mniej ma się do tego jakie są realne odczucia.
Jak dla mnie to jest zajebisty dźwięk, nie musiał by być tak głośny ale taki dźwięk szlifierki kątowej mnie interesuje:
https://www.youtube.com/watch?v=ym0KpqbgS0k

Grynfix, taka sztuka się trafiła, że żal było nie kupić :) Pozdrawiam z tego miejsca pana Michała, który dał mi nawet żarówki jak je wymieniał i paragony na każdą jedną pierdołę, którą dokładano do moto :) Nie wiedziałem, że jeszcze istnieją tacy ludzie.

Wiadomości z ebay: za 1200 zł mogę dostać używanego Leo, tyle że jest wielkości małego lotniskowca, albo brand new scropiona bez dolotu, w podobnych wymiarach...

Nic innego nie ma, bo to albo noname albo dominator... a dla mnie to jeden Ch*

Aha, jest jeszcze jedna sprawa, znalazłem nówkę taką jak chcę od DanMoto słyszał coś ktoś ? :) obiło mi się o uszy, ale nigdy nie słyszałem tego w praktyce.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez Croowab » 4/3/2015, 20:51

Skoq jeżeli wiesz czego chcesz to warto szukać,poczekać.
Ja do swojego moto szukaÅ‚em ok 7 miesiÄ™cy ale kupiÅ‚em idealny wydech joszi (kompletny z kolektorami) w Å‚Ä…dnej cenie. (koszt nowego to 1600€ ok).

Wcześniej już chciałem kupić inny noname czy delkevic ale na szczęście poczekałęm. Wiem, że bym żałował kupująć inny niż to co chciałem.
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51

Postprzez SkoQ » 5/3/2015, 18:43

Dobra temat do zamknięcia :) Kumpel u siebie w robocie wyskoczył mi z takimi rabatami no nowe MIVV i IXIL'e że olewam używki :D
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez Kaai » 10/3/2015, 17:37

ten z linku to mega cichy, przy moim braciaku :D

jak byś miał budżet *2 to się zastanow nad braćmi :)

wszytkie ixile etc, to wydechy tylko dla lansu, 0 basu, tylko ryk, brzmi to co najmniej kiepsko.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê