Zobacz wątek - Zx-7R. Kup i zrób :-)
NAS Analytics TAG

Zx-7R. Kup i zrób :-)

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Zx-7R. Kup i zrób :-)

Postprzez pitchblack7r » 28/2/2015, 02:52

kilka zdjęć z reinkarnacji mojej Kawi Zx-7R

http://www.pitchblack7r.prv.pl (otwórz link)

www.pitchblack7r.prv.pl
pitchblack7r
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28/2/2015, 02:44
Lokalizacja: Gdynia


Postprzez Invi » 28/2/2015, 15:38

Dlaczego po engiszu? I tam tak ładnie piszesz, a po polsku nawet dużych liter i znaków interpunkcyjnych nie używasz? :D



A tak ogólnie, to ch**** że czarna, a nie w jedynym poprawnym dla 7 malowaniu i z kierunkami od poloneza :P Sorry, ale moim zdaniem przed przeróbkami wyglądała lepiej :D 7 to zbyt kultowe moto żeby nie było zielone :D
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez Grynfix » 28/2/2015, 15:43

Fajnie, że włożyłeś tyle pracy w starą kawe bo to naprawdę się ceni ale mam podobne zdanie jak Invi ..

Nigdy nie rozumiałem malowania motocykla full black. Lampy, rama, owiewki itd.. Mi sie to od razu kojarzy z poszlifowym składakiem malowanym na szybko bo czarny najtańszy i szybko sie pomaluje i opcha. Co prawda ten nie robi złego efektu ale jak bardzo chcesz mieć czarne kawasaki to błagam Cie... naklej jej chociaż ori naklejke Kawasaki i Ninja. Bez naklejek to średnio wyglada. I fakt - te kierunki też zmień - fajne ale troche zbyt rzucające sie w oczy. Są b. ładne podobne - też przy owiewkowe które wyglądają jak ori i nie psują efektu wizualnego :)
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Postprzez pitchblack7r » 28/2/2015, 16:56

Witam Państwa,
zobowiÄ…zujÄ™ siÄ™ do poprawnego pisania po polsku :-)
Słuchajcie, Kawa jest czarna bo... taka jest po prostu ładniejsza. Jedni wolą zielone, inni różowe. To tylko kwestia gustu, mniej lub bardziej wybrednego. Poprzednie moto również było czarne, większość samochodów w mojej historii też nie grzeszyła jaskrawymi kolorami. Taki już mój niewybredny gust i specyficzne poczucie estetyki :-)
Naklejki są, nawet je widać na jednym z końcowych zdjęć. Mało brakowało, a znalazłyby się na świeżo pomalowanych owiewkach. Postanowiłem tymczasowo Jej nie oklejać. Stan "tymczasowo" trwa do dzisiaj. Aha, jeszcze kierunki z przodu. Nie zastanawiałem się nad nimi zbyt długo. Istotne było pozbycie się oryginalnych potężnych pomarańczy.
Mimo wszystko dzięki za konstruktywną krytykę :-)

Pozdrawiam
pitchblack7r
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28/2/2015, 02:44
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Grynfix » 28/2/2015, 17:03

No ja jednak bym przykleił te naklejki.. Wrzucił soczewkę na przód i jak chcesz te kierunki zostawić to je lekko przyciemnil. Nie jakaś smoła ale zrobił tzw. "Smoke light", bo strasznie się z budy wyróżniają.
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê