Zobacz wątek - CBR 600F PC41 - Jelenia Góra
NAS Analytics TAG

CBR 600F PC41 - Jelenia Góra

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

CBR 600F PC41 - Jelenia Góra

Postprzez SlowMotion » 17/2/2015, 20:30

http://allegro.pl/honda-cbr-600-f-i5100882865.html

Interesuje mnie stan motocykla na tyle ile można wywnioskować ze zdjęć i opisu.

Motocykl sprzedaje handlarz, który kupił go bezpośrednio od pierwszego właściciela, lakier na każdym elemencie podobno fabryczny, żadnych przykrych przygód.

Na pierwszy rzut oka wydaje mi się że motocykl wyjeżdżał z salonu na innych oponach, a przy przebiegu 17k kończący się drugi zestaw opon trochę mnie zastanawia. Ktoś może to potwierdzić/obalić?

Jeśli motocykl od 1 właściciela a przebieg okazałby się kręcony to znaczyłoby że sprzedawca już cos kombinuje i warto się wystrzegać takich interesów.

Coś innego rzuca się Wam w oczy? Mam tam ponad 300km i zastanawiam się czy warto jechać czy byłaby to tylko strata czasu i pieniędzy.

PS: Wiem, że te crash pady nie prezentują się za dobrze ale brak gustu jeszcze jestem w stanie wybaczyć :roll:
Avatar użytkownika
SlowMotion
Świeżak
 
Posty: 461
Dołączył(a): 7/11/2014, 22:22
Lokalizacja: Kraków


Postprzez lagiboy » 18/2/2015, 00:00

ten model wyjeżdżał z salonu na Bridgestonach które kończą się po ok 6-10k km swoją drogą strasznie gówniane gumy. w zależności od typu drugiego zestawu spokojnie mogą być na końcówce. wcale nie było by dziwne gdyby miał zjechany trzeci zestaw opon.

to co mi się rzuciło w oczy to połamana końcówka tablicy rejestracyjnej. motocykl dość świeży więc powinno być w porządku. powinna być do niego książka serwisowa bo pierwszy właściciel na bank ją ma do tego dwa kluczyki. Przebieg trochę mały ale może być realny.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35


Postprzez SlowMotion » 18/2/2015, 07:04

Ułamana nie jest tablica tylko plastikowa ramka, z tego co wiem gość odbierał go od właściciela na lawecie więc zakładam że gdzieś pas mógł zahaczyć.

Dzięki za opinię, w takim razie może w weekend się tam wybiorę
Avatar użytkownika
SlowMotion
Świeżak
 
Posty: 461
Dołączył(a): 7/11/2014, 22:22
Lokalizacja: Kraków



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê