Zobacz wątek - Przegląd rejestracyjny - Kraków
NAS Analytics TAG

Przegląd rejestracyjny - Kraków

O wszystkim
_________

Przegląd rejestracyjny - Kraków

Postprzez DonAndress » 6/9/2014, 15:46

Witajcie.

Zbliża się przegląd rejestracyjny mojego moto, ale mam pewien problem.
Otóż odmówiono mi w ogóle przyjęcia z racji tego, że mam dość głośny wydech (najwyraźniej poprzedni właściciel chyba miał zamiłowanie do basów) i odesłano do jakiejś głównej stacji kontroli na Saskiej.
Ogólnie motocykl jest w pełni sprawny, regularnie serwisowany, tylko ten wydech...

Czy ktoś z szanownych Forumowiczów, mógłby polecić stację kontroli a Krakowie, która przymknie na wydech oko?
Oczywiście w razie czego może być na priv ;)
Pozdrawiam,
DonAndress
DonAndress
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 6/9/2014, 15:39
Lokalizacja: Kraków


Postprzez okoń » 15/2/2015, 10:32

Myślę że dobra zasadą jest serwisować i robić przeglądy w tym samym warsztacie. Masz wówczas pewność ze skoro coś zrobili to wiedzą o tym i nie czepiają się potem. Kiedyś w Krak0owie był taki warsztat Motorsport https://motorsport-chrobak.motointegrator.pl/#tab-offer . Z pewnością są tam przeglądy, a i chyba motocykle serwisują. Jak chcesz to tam podjedź. Z przeglądami nie wolno ryzykować. Z jednej strony oni sprawdzają bezpieczeństwo naszego pojazdu. Z drugiej potrafią dokuczyć tak że nic im nie zrobisz.
okoń
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13/8/2014, 11:51


Postprzez melvin » 15/2/2015, 18:00

najprościej kupić seryjny wydech, kosztuje grosze i zawsze możesz sprzedać...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Kaai » 16/2/2015, 01:37

melvin napisał(a):najprościej kupić seryjny wydech, kosztuje grosze i zawsze możesz sprzedać...


jak masz mocno przeginający wydech, to oryginał musisz mieć, bo bedziesz cześto jezdzil na kontrole jak ci dowod beda zabierac :D

zatem oryginalu nie sprzedawac:D
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na gr