Zobacz wÄ…tek - Kurtka motocyklowa firma 4SR
NAS Analytics TAG

Kurtka motocyklowa firma 4SR

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Kurtka motocyklowa firma 4SR

Postprzez rethgif » 4/1/2015, 00:22

Witam wszystkich :)

PrzejdÄ™ od razu do sprawy.
Zamierzam kupić kurtkę motocyklową 4SR Hooligan - Black Velvet
koszt aktualnie jakieś 1200zł czyli bardzo dużo.
Obrazek

Na zdjęciu wygląda lepiej niż dobrze,
ale znalazłem na jednej z aukcji tą kurtkę łącznie z motocyklem i innymi rzeczami
i wyglÄ…da jak jakaÅ› szmata...
Obrazek

Sami porównajcie zdjęcia gość pisze, że używał ją pół sezonu.

I teraz moje pytanie do użytkowników tej kurtki bądź kurtek 4SR czy one tak szybko matowieją czy po prostu zdjęcie jest zrobione słabo i kurtka wygląda jak wygląda.

PS. to moje pierwsze zakupy motocyklowe (oprócz rękawic), więc chce kupić porządnie na parę sezonów, gdyby to miało jakieś znaczenie robię prawko na kat.A2 lat 20,
nic nie pisałem o bezpieczeństwie bo wiadomo, że odzież za taką cenę jest zrobiona odpowiednio.[/img]
rethgif
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4/1/2015, 00:00


Postprzez kravec » 4/1/2015, 00:47

Zdjęcie to raz, dwa że kwestia dbania o skórę- jak w skórzanych butach będziesz latał po deszczu i nic z nimi później nie zrobisz to też się szybko zniszczą przecież.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez rethgif » 4/1/2015, 13:30

Dzięki za odpowiedź :)

Jeszcze poczekam na opinie innych użytkowników,

Od razu dopytam, żeby kolejnego tematu nie zakładać, co myślicie żeby dokupić kominiarkę do tej kurtki
będzie pasować czy będzie źle wyglądać?

Kominiarka tak ogólnie chroni szyje przed wiatrem i jest bardzo potrzebna? czy można ją sobie odpuścić.
rethgif
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4/1/2015, 00:00

Postprzez kravec » 4/1/2015, 14:04

Zależnie od kominiarki. Używałem kominiarki, używałem zapinanego kołnierza, używam kołnierza wkładanego przez szyję z windstopperem- według mnie najlepsze rozwiązanie, choć czasami potrafi zsunąć się pod brodę.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez qubus333 » 4/1/2015, 14:22

Kominiarkę warto dokupić bez względu na rodzaj kurtki :-)
Kasku łatwo nie wypierzesz a kominiarkę po każdym przejeździe. Paradoksalnie doceniam zalety kominiarki bardziej w upały niż w chłodne dni. Nie oszczędzaj na kominiarce i nie kupuj zwykłej bawełny za 10-15zł. Za ok. 40zł powinieneś kupić coolmax - będziesz zadowolony przez kilka sezonów. Pomyśl też o outlascie - gdy chłodno to grzeje, gdy gorąco to chłodzi. Dodam, że nie testowałem - tylko czytałem opisy producenta. Cena ok 70zł
Ja używam też czasem windstopera 'trójkątnego' pod szyje - dodatkowo oprócz kominiarki - jak jest chłodno albo na dłuższe trasy. Cena ok 30zł.

BTW - kurtka 4SR wyglÄ…da kozacko - tylko ta cena :(
Avatar użytkownika
qubus333
Świeżak
 
Posty: 256
Dołączył(a): 11/9/2013, 21:07

Postprzez rethgif » 4/1/2015, 16:21

Dzięki kravec i qubus333 za odpowiedzi.

Więc kominiarkę lub kołnierz sobie kupię, Outlast pod kurtkę też się przyda dobre ma właściwości.
rethgif
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4/1/2015, 00:00



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê