Zobacz wÄ…tek - Firmy zajmujÄ…ce siÄ™ przystosowywaniem motocykla pod kat. A2
NAS Analytics TAG

Firmy zajmujÄ…ce siÄ™ przystosowywaniem motocykla pod kat. A2

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Firmy zajmujÄ…ce siÄ™ przystosowywaniem motocykla pod kat. A2

Postprzez nacek » 2/1/2015, 13:29

Witam !

Jako, że nie bardzo wiedziałem gdzie zamieścić ten temat to zakładam go tutaj, w razie czego z góry przepraszam i proszę o przeniesienie. Wracając do sedna, szukałem ostatnio w internecie firm które zajmują się, redukcją mocy w motocyklu pod kat. A2, ale także wystawiają później na to jakiś papier z którym będę mógł pójść do urzędu. Niestety ale nie udało mi się zbyt wiele znaleźć. Jestem z małej miejscowości, mam jakieś 60 km do Szczecina, 70 km do Gorzowa Wlkp. i w obu tych miastach nie znalazłem namiarów na tego typu usługi. Dlatego prosiłbym Was o podanie mi namiarów na jakieś firmy zajmujące się tego typu sprawami, najlepiej jakby to było w okolicach Szczecina, a także Gorzowa. Co do motocykla który chciałbym zdławić pod A2 jest to CBF'k 600. Z góry dziękuję Wam za pomoc :)
nacek
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29/5/2014, 19:52


Postprzez Misiek_y » 3/1/2015, 01:32

A skąd jesteś dokładnie, bo może mam dla Ciebie propozycję, jeżeli chodzi o zblokowanie.
Aktualnie: Yamaha FZ6 06r. / Opel Signum 1,9 CDTI 150 km 06 r.
Misiek_y
Świeżak
 
Posty: 82
Dołączył(a): 1/3/2014, 14:43


Postprzez koksu94 » 25/1/2015, 21:57

Szkoda hajdu dawać im za wstawienie blaszki i wystawienie papierka. Możesz sam wszystko zrobić za polowe tego co zaplacil bys z blokowaniem w serwisie.
koksu94
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 4/5/2014, 15:53
Lokalizacja: kombornia



Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê