Zobacz wÄ…tek - Pierwsze moto ?
NAS Analytics TAG

Pierwsze moto ?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwsze moto ?

Postprzez Kratek » 28/12/2014, 19:25

Witam

Myślę nad zakupem pierwszego motocykla. Co mnie interesuje to Enduro lub typowy cross.
Naczytałem się wiele artykułów na ten temat i nadal nie wiem co wybierać.

Z racji że mam dopiero 13 lat chcę coś słabszego maks 125cc . Jeżeli ma być to enduro to tylko pojemność 50cc aby zmieścić się w karcie motorowerowej ( niedługo będę zdawał)

Co do typowego crossa mam gdzie jeździć ponieważ mam dość duża działkę ( zapomniałem dodać że mieszkam na wsi) ale gdy czytałem inne artykuły to dowiedziałem się że są droższe w utrzymaniu od enduro.

Bardziej wolę Enduro ale boję się że ciężko będzie mi jeździć bo jestem niski jak na swój wiek mam zaledwie 157cm :(

Co do doświadczenia :L jest bardzo małe
Jeździłem przez 3 lata ( od 8 lat do 11 lat) crosikiem 50 cc (chinol)
i przez 1 rok quadem 125cc też chinol

A jeszcze jedno mogę wydać maks 4000 zł ponieważ 500 zł przeznaczę na kask i jakieś ochraniacze :)

Teren jaki mnie interesuje to Å‚Ä…ki pola lasy a czasem asfalt

Co mnie interesuje jak na razie to yamaha dt 50 tylko w tym problem że jest dość duża a ja niski :(

Dobra nie będę się więcej rozpisywał mam nadzieję że pomożecie :D


(Jeżeli artykuł w nie właściwym dziale proszę o przeniesienie)
Kratek
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28/12/2014, 19:05


Postprzez leff » 28/12/2014, 21:30

to poszukaj sobie dzialu 50 ccm
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê