Zobacz wÄ…tek - Polacy druzynowymi mistrzami swiata!!!
NAS Analytics TAG

Polacy druzynowymi mistrzami swiata!!!

Dla fanów czarnego sportu
_________

Polacy druzynowymi mistrzami swiata!!!

Postprzez Richie » 21/7/2007, 23:46

Alez to byly zawody!!! :shock: :shock: :shock:

Brawo :!: :D
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49


Postprzez silver » 22/7/2007, 12:43

Przepiękna rywalizacja do ostatniego wyścigu, jestem pod ogromnym wrażeniem :) Szkoda tylko, że wcześniej nie wiedziałem o tejże imprezie, i że nie mogłem na żywo tego widzieć.

Jedne z najlepszych zawodów jakie widziałem :wink: Nasi zasłużyli na wygraną. Szkoda tego joker'a Australijczyków :lol:

Pozdrawiam.
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków


Postprzez DK » 23/7/2007, 15:59

Witam.

Zawody naprawdę przepiękne :) Jedne z najlepszych jeśli nie najlepsze jakie widzialem :) Jak powiedział Tomek Gollob - Ten wieczór już się nie powtórzy. I taka jest prawda.

Co do Jokera Australii, rzeczywiście. Szkoda, że Crump dotknął taśmy, bo wtedy zbliżyliby się do nad i Duńczyków i mogliby jeszcze podjąć walkę.

Zupełnie natomiast cieniowali Angole.. a szkoda, bo liczyłem na to, że pokażą pazur, a tak w ciemno można było stawiać, że zawodnik w czerwonym kasku pojawi się na mecie ostatni.

P.S. Relacja z finały powinna być jutro, lub pojutrze.
DK
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22/1/2007, 11:21
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez B_I » 24/7/2007, 21:18

ehh a moglem tam byc neistety zabraklo funduszy finansowych ;/ no nic mam nadzieje ze w niedziele Ostrow i Rybnik postara mi sie o rekompensate
B_I
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1/4/2007, 13:54



Powrót do Żużel



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê