Zobacz wÄ…tek - Zakup motocykla zimÄ… gdy kat. A dopiero w planach.
NAS Analytics TAG

Zakup motocykla zimÄ… gdy kat. A dopiero w planach.

O wszystkim
_________

Zakup motocykla zimÄ… gdy kat. A dopiero w planach.

Postprzez Hans01 » 11/12/2014, 09:53

Cześć,

Pytanie lamera.

Mam swój upatrzony motocykl. Jednak jestem dopiero na etapie 125tki i prawa jazdy B. Umiejętnosci moje marne. Wizja była taka:

1 - patroluję okolice 125tką (Virago) do następnego sezonu
2 - gromadzac niezbedne akcesoria ubraniowo-ochraniaczowe i oswajajÄ…c sie z motocyklem jako takim
3- kurs na prawo jazdy A na Kulikowisku + extra jazdy doszkalajÄ…ce.
4 - zakup wymarzonego crusera.
5 - orgazm

Ale

- przyszła zima. Ja znacząco ograniczyłem patrole virażką (bo zimno jak cholera a i stan asfaltu po którym się poruszam wzbudza respekt wiekszy niż zaufanie do moich umiejetności).
- Po pierwszych jazdach doszkalajacych na Kulikowisku uzmysłowiłem sobie jak mało umiem i jak długa droga przede mną (podkreślone pierwszą glebą na Puławskiej)
- Moj ukochany cruser pojawił się w ogłoszeniach z całkiem atrakcyjną zimowa ceną.
- Wyglada na to, że rodzinka nie zażąda natychmiastowego rozwodu jesli dokonam zakupu.

Więc zmodyfikowałem nieco plan i teraz wygląda tak ( o ile upatrzona maszyna nie okaze się mina - choc moje umiejetnosci ocenu stanu moto też są dalekie od zadowalajacych i ryzyko jest)

1 - patroluję okolice 125tką (Virago) do następnego sezonu
2 - gromadzac niezbedne akcesoria ubraniowo-ochraniaczowe i oswajajÄ…c sie z motocyklem jako takim
3 - Zakup ukochanego crusera w zimowej, atrakcyjnej ofercie
4 - męki nie ulegania pokusie siadania na mastodonta bez uprawnień i umiejetności do ogarnięcia go.
5- kurs na prawo jazdy A na Kulikowisku + extra jazdy doszkalajÄ…ce na mastodonta.
6 - orgazm

I tu pytanie do doswiadczonych motorniczych. Czy ja przypadkiem w swej naiwności nie podążam jakimś utartym schematem który musi zakończyć się katastrofą?

Pozdrawiam.
--
Hans

każdy kto próbował kiedyś puścić cichacza w towarzystwie, ten wie jak operować sprzęgłem
Avatar użytkownika
Hans01
Świeżak
 
Posty: 148
Dołączył(a): 2/10/2014, 12:02
Lokalizacja: z drugiej strony korka do Warszafki


Re: Zakup motocykla zimÄ… gdy kat. A dopiero w planach.

Postprzez Landryss25 » 11/12/2014, 10:03

Hans01 napisał(a):I tu pytanie do doswiadczonych motorniczych.


Nie wiem czy ktoÅ› tu tramwajem powozi...
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw


Postprzez Hans01 » 11/12/2014, 11:26

Mając na uwadze masę i rozmiary yamahy na która poluję (Stryker) opinia motorniczego tramwaju będzie też na miejscu ;)

Pozdrawiam.
--
Hans

każdy kto próbował kiedyś puścić cichacza w towarzystwie, ten wie jak operować sprzęgłem
Avatar użytkownika
Hans01
Świeżak
 
Posty: 148
Dołączył(a): 2/10/2014, 12:02
Lokalizacja: z drugiej strony korka do Warszafki

Postprzez jasnoksieznik » 11/12/2014, 12:33

Nie pytaj o motorniczych, tylko doswiadczonych kierownikow :D

Ja bym nie kupowal wczesniej, bo wyrobienie prawa jazdy zawsze trwa dluzej niz planowano, niekoniecznie na egzaminach. A tak patrzec jak moto w garazu rdzewieje - troche smutno.
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium

Postprzez miki1406 » 11/12/2014, 12:42

no no, albo moturzystóf ;)
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez Invi » 11/12/2014, 12:44

No i po zrobieniu prawka, mogą ci się zmienić preferencje :D Jak ja bym się skusił i kupił wcześniej, to jeździłbym ciulowatą pierwszą 600RR, albo jeszcze smutniejszą F4i xD
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości




na górê