Zobacz wÄ…tek - Honda CB 750 Seven Fifty 95r
NAS Analytics TAG

Honda CB 750 Seven Fifty 95r

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Honda CB 750 Seven Fifty 95r

Postprzez Neoxis » 27/11/2014, 18:06

Witam.
Od kilku tygodni poszukuję motocykla. Wybór padł na Honde CB 750 Seven Fifty z 1995r. Pojechałem prawie 200km, obejrzałem, przejechałem się, spodobała mi się bardzo. Motocykl kosztował 4200zł sprowadzony z Holandii do rejestracji. Ogólny stan oceniam na dobry, do lekkiej kosmetyki. Jedyną wadą był hałasujący łańcuszek rozrządu. Umówiłem się ze sprzedawcą, że cena trochę wzrośnie, ale od razu wymienią rozrząd (mają na miejscu dobrego mechanika). Dziś dostałem telefon, że rozrząd jest ok, a hałas spowodowany jest łańcuchem wstępnego przeniesienia napędu. Sprzedawca mówił, że to częsta wada tych motocykli i można tak jeździć, tyle, że będzie hałasować. No cóż... Mój zapał opadł, bo nie chce, żeby "coś" rzęziło mi w silniku. Znajomy mówi, że trzeba wyciągnąć i rozebrać cały silnik. I tu moje pytanie. Jakie byłyby koszta naprawy i jak mocno trzeba rozebrać silnik. Jeżeli to jest przypadłość tych silników, to jeżeli kupię inną CB 750, w którym nie będzie hałasować ten łańcuch to istnieje prawdopodobieństwo, że w tym także zacznie. Dlatego prosiłbym o poradę, wskazówki oraz ewentualne sprostowanie, jeżeli coś napisałem źle.
Serdecznie dziękuję i pozdrawiam,
Neoxis.
Neoxis
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10/11/2007, 16:00
Lokalizacja: Nidzica


Postprzez stareRadio » 28/11/2014, 08:41

Uzytkowałem Sevenke z 91r , 70 tys przebiegu i nic nie hałasowało no ale może wynika to także ze sposobu użytkowania.
Na Twoim miejscu bym mocno przemyślał
stareRadio
Świeżak
 
Posty: 443
Dołączył(a): 25/8/2011, 11:57
Lokalizacja: Dębica


Postprzez Neoxis » 29/11/2014, 15:08

Temat nieaktualny. Nie mam pojęcia do tej pory co to hałasowało, ale wybrałem Yamahe XJ 900 Diversion S z 97r :)
Neoxis
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10/11/2007, 16:00
Lokalizacja: Nidzica



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê