Zobacz wątek - Problem ze słabą iskrą Honda VTR 1000 F
NAS Analytics TAG

Problem ze słabą iskrą Honda VTR 1000 F

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Problem ze słabą iskrą Honda VTR 1000 F

Postprzez corvette » 26/11/2014, 18:55

Witam, problem jest taki, znika mi gdzieś iskra, dopiero jak podepnę kablami pod samochód, pojawia się, ale wypadają zapłony bo wali ogniem w rure, krzystusi się, pyrka. Zaznaczam że akumulator w pełni naładowany, sprawny. Dziś dodatkowo pożyczyłem moduł zapłonowy od kolegi na podmianke i nic. Dalej ta sama historia, trudno wywołać tą iskrę ale jak już się uda odpalić to później już jest dobrze, czasami jakiś zapłon wyskoczy. Co może być przyczyną? z góry dzięki za porady.
corvette
Świeżak
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14/6/2008, 18:08
Lokalizacja: Bielsk Podlaski


Postprzez Invi » 26/11/2014, 23:24

Też obstawiam aku.

Ale mi żadne zapłony nie wyskakiwały, nawet jak padł alternator i akumulator tak się rozładował że ledwie światłami świecił, po prostu zgasł jak prądu było za mało. Rozrusznikiem nie kręcił 40km wcześniej :D
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez Invi » 27/11/2014, 12:33

Możliwe ;)

Ja tylko mówię, że jak ja miałem problemy z ładowaniem że szło odpalać tylko z popychu, to prądu w aku na zapłon starczało jeszcze na dużo kilometrów. Fakt że VTR 1000 to nieco większy silnik niż 600 od GSXRa, ale konstrukcyjnie aż tak strasznie odległe od siebie nie są, przynajmniej pod względem elektroniki ;)
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê