Zobacz wątek - Co Wybrac ????
NAS Analytics TAG

Co Wybrac ????

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Co Wybrac ????

Postprzez DDragonPL » 17/11/2014, 07:09

Witam. Chciałbym kupić fajny motorek ale nie mam pojęcia jaki wybrać. Dlatego proszę was o pomoc.

A więc tak:

1. Doświadczenie: średnie, miałem już 1 quada, i 2 crossy z czego teraz na jednym jeżdżę. Jest to 125 cm 4t. Znam sie na mechanice itp.

2. Styl jazdy: Głównie jeżdżę po drogach: żwir, drogi polne, drogi leśne, oraz ciężkie drogi błotniste po 30 cm błota. Czasem i też po lesie. Lubie duże góry i bruszenie motorem pod nie.
Stopień nachylenia górek sredni. Także spadam, rzucam motorem itp. Także jeżdżę po mocnych dziurach gdzie pełno błota wody itp. Przez to nie da się przejechać zwykłym 125 . Lubie także ostre zakręty, drifty i skoki z miedz. Na błoto itp. mocne góry i dalekie wyjazdy
to tylko w wekkendy z 3-4 godzinki w sob. i niedz. W tygodniu max 1-2h po drogach i lesie.

3. Jaki motor: Chciałbym aby motor był wyglądu crossa. Nie obchodzi mnie czy to bedzie enduro czy full cross. Ale ma wyglądać i przypominać crosa a nie jak przykładowo dt.
Obojętne czy 2t 125 czy 4t 250. Ważne aby także za dużo nie palił np: 6l na h.
Lubie też nagłe przyspieszenie i dużą prętkość. Mowa tu o ok 130 km/h na zwirowych drogach.

4. O mnie: Mam na imie Damian mam 181 cm zwrostu ale pewnie jeszcze podrosne, Ważę 55 kg I mam 15 lat moto chce kupic za 1-2 lata wiec jeszcze tez przytyje

Wydam max 6000 tyś. zł jeśli bedzie coś ciekawszego to dołożę to 500zł
nie chce aby dużo musiałem dokładać do crossa na remąty
Ale np kolega miał yz 85 i jeżdził 4 lat bez remątu i to bardzo dużo po własnie takich drogach jak ja.

Podobaja mi się tak:

yz, sx cr rm itp.
yzf sxf itp.
exc-f 250 , ten model bardzo mi się podoba ale jest ich strasznie mało i są w miare drogie
honda crf 250x ten też fajny

Bardzo prosze o podanie mi fajnych motorków tylko prosze nie takich dziwacznych jak dt
Chce aby to wygladało jak cross a nie motor na drogi

POZDRAWIAM

========================================================
========================================================


PROSZĘ O NIE ZAMYKANIE TEMATU PRZEZ JAKIEGOS ADMINISTRATORA BO JESTEM CIEKAW CO MI ZAPROPONUJECIE.
PO 2. NA CO MI CZŁOWIEKU PRAWKO DO LASU ooommmggggg
PO 3. MOTOREK CHCE SE KUPIĆ ZA 1-2 LATA CZYLI 16 - 17 LAT
PO 4. JUŻ MOGE WSIADAC NA TAKI MOTOR BO MAM SWÓJ ZWROST I DOSWIADCZENIE


=======================================================
=======================================================

POZDRAWIAM
DDragonPL
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3/11/2014, 20:27


Postprzez Rolnik62 » 17/11/2014, 07:35

Tu masz w sam raz:

http://www.motoinzerce.cz/modely/honda/6109-cr-500.html

Wygląda jak cross, może ci się "spodoba" :)

Ps. Pozdrów mojego wujka na tamtym świecie...
Jeżdżenie "ścigaczem" po mieście to jak bieganie po lesie w garniturze.
Avatar użytkownika
Rolnik62
Bywalec
 
Posty: 622
Dołączył(a): 2/9/2014, 22:42
Lokalizacja: Gliwice


Postprzez MroziuScigacz » 17/11/2014, 09:07

nawet w wieku 16-17 będziesz mógł jezdzic max 125, więc temat rzeka ;) po polach owszem ale o dalszych trasach zapomnij.
MroziuScigacz
Świeżak
 
Posty: 52
Dołączył(a): 11/11/2014, 03:19
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez leff » 17/11/2014, 11:22

po lasach masz zakaz jazdy a Twoj wzrost jest nieistotny

jeszcze jeden taki idiotyczny watek zalozysz to wyrwiesz banana
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na gr