Zobacz wątek - Jak odkręcić ośkę gsxr k1
NAS Analytics TAG

Jak odkręcić ośkę gsxr k1

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Jak odkręcić ośkę gsxr k1

Postprzez Warning19 » 28/12/2013, 17:52

Witam, mam dość nietypowy problem.Mianowicie nie wiem jak wyciągnąć ośkę z wahacza gsxr k1 600.Odkręciłem nakrętkę z jednej strony,ale nie chce wyjść .Na obrazku pokazana druga strona.Należy wybić czy jeszcze odkręcić coś ?Z góry dzięki i pozdrawiam Obrazek
Avatar użytkownika
Warning19
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 28/2/2012, 16:54


Postprzez Invi » 2/1/2014, 17:45

Obrazek nie działa :P

Ośkę koła z tyłu rozumiem? Ciężko tak z pamięci, raczej od razu wszystko widać co trzeba odkręcić. Regulacje łańcucha wykręć, lepiej wtedy wychodzi jak łańcuch jej nie dociska. Na początku dobrze młotkiem gumowym puknąć, później łapiesz przez szmatę i kręcisz wyciągając.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez Repsol » 2/1/2014, 21:24

Wcześniej obrazek był aktywny. Autor tematu ma na myśli ośkę wahacza, ale tą w ramie. Chcę wymontować wahacz.

Na ośce masz dwie nakrętki, z jednej strony zwykłą, z drugiej koronkowa. Odkręcasz obydwie. Następnie w środku ośki od strony nakrętki koronkowej masz miejsce na duży imbus -> za pomocą tego imbusa wykręcasz całą ośkę (jest na gwincie). Po takim zabiegu dopiero możesz brać młot w łapę i ją wybijać.
2 x ZX6R
Avatar użytkownika
Repsol
Świeżak
 
Posty: 275
Dołączył(a): 7/4/2008, 10:19



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê