Zobacz wątek - Gpz 500, strzały z wydechu
NAS Analytics TAG

Gpz 500, strzały z wydechu

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Gpz 500, strzały z wydechu

Postprzez Mjut » 18/11/2013, 13:27

Cześć. Około dwóch miesięcy temu zakupiłem Kawasaki GPZ 500s 1998r. Jednak dopiero od soboty mam okazje nim pojeździć po okolicy. Zauważyłem, że kiedy motocykl schodzi z obrotów to z tłumika strzela. Znajomy którego przewiozłem powiedział, że widział jakby ogień z tłumika. Czy to kwestia regulacji? Motocykl przez kilka lat był jeżdżony sporadycznie bo znajoma jest za granicą. Podczas mojej nieobecności co kilka dni Kawę odpalał mój Tata i mówił, że zwykle łapał za trzecim lub czwartym razem kiedy zimny, teraz kiedy jest w miare jeżdżona odpala za pierwszym. Korzystając z okazji chciałbym się dowiedzieć ile może kosztować całkowity serwis(płyny, opony, regulacje) przedsezonowy? I czy na zime najlepiej wyjąc akumulator?

Pozdrawiam.
Mjut
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11/5/2012, 14:31
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle


Postprzez Mjut » 18/11/2013, 13:47

Ja na mechanice się nie znam. W simsonie potrafiłem zrobić podstawowe rzeczy. GPZ to mój pierwszy motocykl i nie chcę w nim grzebać samemu. Kiedy zrobi się cieplej to oddam go do serwisu. Tylko nie mam pojęcia ile może mnie kosztować przygotowanie motocykla do sezonu. ;>
Mjut
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11/5/2012, 14:31
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle


Postprzez bak13 » 19/11/2013, 15:22

Tak na zime wyciągnij akumulator weź do domu i co 2 tygodnie pod prostownik. To ci będzie długo służył :)
Motocykl to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym.
bak13
Świeżak
 
Posty: 67
Dołączył(a): 22/5/2013, 15:04
Lokalizacja: Pomorskie



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości




na górê