Zobacz wątek - Kranik podciśnieniowy nie podaje paliwa
NAS Analytics TAG

Kranik podciśnieniowy nie podaje paliwa

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Kranik podciśnieniowy nie podaje paliwa

Postprzez Screamer » 25/8/2013, 10:06

witam. mam mały problem w gpz, kiedy go kupiłem właściciel mówił że coś nie tak jest z kranikiem, bo przed jazdą trzeba dmuchnąć do zbiornika inaczej będzie szarpał i przerywał.. jednak ostatnio ta metoda już nie działa..
kiedy silnik już się nagrzeje przejeżdżam ok. 3km i zaczyna szarpać, wtedy wdmuchuje powietrze do zbiornika i jadę dalej, po ok.5km znowu to samo i później cały czas trzeba robić pit stopy.. więc wczoraj rozebrałem kranik, przeczyściłem go oraz wszystkie przewody i udałem się na przejażdżkę z nadzieją że będzie ok, jednak okazało się że nic to nie dało i znwu jest to samo..
w czym może być przyczyna ?
membrana wydawała się ok, jedynie uszczelka była w niektórych miejscach naderwana, ale paliwo nie cieknie...

edit. kiedy zdjąłem rurkę od podciśnienia i zassałem powietrze paliwo leciało przewodem którym powinno.
Avatar użytkownika
Screamer
Świeżak
 
Posty: 175
Dołączył(a): 26/8/2010, 18:05


Postprzez mati22252 » 25/8/2013, 11:37

Zbiornik się zapowietrza najprawdopodobniej. Przejedź się z otwartym wlewem, jeżeli problem zniknie to wiesz co jest przyczyną.
Avatar użytkownika
mati22252
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 805
Dołączył(a): 12/4/2012, 17:04
Lokalizacja: Żagań/ Poznań


Postprzez Screamer » 25/8/2013, 16:55

no niestety to też nie to.. dzisiaj nie chciał w ogóle paliwa pobierać i miałem 5km spacerek :roll:
Avatar użytkownika
Screamer
Świeżak
 
Posty: 175
Dołączył(a): 26/8/2010, 18:05



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê