Zobacz wÄ…tek - Zegar temperatury honda
NAS Analytics TAG

Zegar temperatury honda

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Zegar temperatury honda

Postprzez BagroÅ› » 6/11/2012, 14:32

Witam mam mały problem, nie działa mi wskaźnik temperatury(honda cbr900) sprawdzałem to z kolegą który się na tym zna i okazało się że wszystko działa tylko osobno, zegar podłączony pod prąd się normalnie unosi, po podłączeniu do instalacji motocykla wskazówka się nie rusza sprawdziliśmy kable niby działają i czujnik też. Czy miał ktoś podobnie? Albo mógł by mi ktoś podpowiedzieć czy to wpływa jakoś na chłodzenie motocykla?
Nie wiem czy to pomoże ale ten motor stał i kurzył się w garażu przez prawie pięć lat, zimą był odpalany co miesiąc a w sezonie robił max 100km.
BagroÅ›
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6/11/2012, 13:27
Lokalizacja: Trzcianka


Postprzez toper-utl » 6/11/2012, 16:12

w fajerze sa dwa czujniki temp. jeden do wlaczania wentylatora w chłodnicy (pewnie ten sprawdziles), drugi obok termostatu pod gaznikami - odpowiedzialny za temp na wskazniku.
Jesli wentylator po zagrzaniu normalnie sie wlacza to nic sie maszynie nie stanie, no ale oczywista lepiej miec tez dzialajacy wskaznik temp.
PS. przez zime lepiej nie przepalaj maszyny, w niskich temperaturach i odpalanay na chwile silnik mocno dostaje po pupie.sam mam sc33 od ponad 5 lat i po kilku miesiacach postoju odpala zawsze z " poł obrotu".
toper-utl
Świeżak
 
Posty: 98
Dołączył(a): 23/10/2008, 15:25




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości




na górê