Zobacz wątek - Suzuki GSR 600 temperatura - chłodnica - help
NAS Analytics TAG

Suzuki GSR 600 temperatura - chłodnica - help

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Suzuki GSR 600 temperatura - chłodnica - help

Postprzez Alu » 2/7/2012, 15:56

Siema, mam pytanko.

Od niedawna zauważyłem, że moje Suzuki w korkach spokojnie podchodzi do 100 stopni, załącza się wiatrak. W czasie jazdy schodzi max do 86-89 stopni, więc obawiam się, że za dużo. Kiedyś siedział na 75 stopniach i było ok. Tu kilka pytań.

- Zauważyłem lekki spadek mocy - czy to możliwe w momencie, gdy motocykl za bardzo się grzeje?

- NAJWAŻNIEJSZE - w zbiorniczku wyrównawczym mam minimalnie poniżej LOW. Więc chciałem dolać. Jak odkręciłem korek przy chłodnicy pod owiewką migacza to wylał mi się płyn - tak jakby pod lekkim ciśnieniem był pod korek. Ulalo się kilka kropel i nic nie wchodzi bo jest pod korek, a w zbiorniczku jest poniżej LOW.. Nie znam się bardzo, ale uważam, że to może być zapowietrzenie.. Bo nie mogę dolać bo jakby jest na maxa, ale grzeje się i w zbiorniczku poniżej LOW. Trzeba odpowietrzyć układ chłodniczy i nalać płynu chłodniczego? Uważacie, że to może być zapowietrzenie?

Dzięki za odp!

Pozdrawiam serdecznie forumowiczów!!
Alu
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17/6/2012, 16:59


Postprzez sonycbr77 » 5/7/2012, 16:24

100 stopni nawet do 110 to normalna temperatura, nie odkrecaj korka na rozgrzanym silniku zeby dolac plynu bo to normalne ze go wyrzuci, chcesz go odpowietrzyc to na zimnym dolej tyle ile powinno byc zapal na odkreconym korku czekaj jak sie rozgrzeje az wlaczy sie wentylator jak ubedzie plynu to wtedy dolej ale nie do pelna bo wtedy wiadomo ze go wywali
Avatar użytkownika
sonycbr77
Bywalec
 
Posty: 853
Dołączył(a): 2/12/2010, 13:28
Lokalizacja: Turek




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê