Zobacz wÄ…tek - Wydech Kawasaki GPZ 500s 99'
NAS Analytics TAG

Wydech Kawasaki GPZ 500s 99'

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Wydech Kawasaki GPZ 500s 99'

Postprzez Jupiajej » 25/6/2012, 15:08

Witam,
od miesiąca jestem póki co szczęśliwym posiadaczem ww motocykla jednak niepokoi mnie wydech który jest w nim zamontowany nie jest on oryginalny i wydaje mi się (bo jakoś specjalnie się nie znam) że go dławi, tutaj jest link http://www.youtube.com/watch?v=yvlKuMeQb_8 (otwórz link) Mam nadzieje że da się coś z tego filmiku wywnioskować
1. Czy słychać że chodzi nie tak
2. Czy da coś z tym wydechem samemu zrobić, czy w grę wchodzi tylko wymiana na właściwy?

z góry dziękuje za pomoc i Pozdrawiam Jarek
Jupiajej
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25/6/2012, 14:27


Postprzez zxer » 25/6/2012, 15:48

wrzuc film na ktorym widac obrotosciomierz i manetke. Nakrec jak odkrecasz sybko manetke do 6-8k rpm i jak odkrecasz powoli do tej samej predkosci obrotowej. Co znaczy ze go dlawi ? dziury ma w obrotach ?
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw


Postprzez Jupiajej » 25/6/2012, 16:59

w sensie że go dławi chodzi mi o to że co jakiś czas jest taki dźwięk z wydechu nawet nie wiem jak go opisać takie pyrknięcie na wolnych najbardziej to słychać i wraca do normy a co do filmiku to jutro postaram się wrzucić już poprawnie nakręcony
Jupiajej
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25/6/2012, 14:27

Postprzez zxer » 25/6/2012, 17:22

Chodzi ci o to ze lubi sobie pryknac jak schodzi z obrotow tak ? Mozesz zrobic synchro gaznikow i wymienic swiece. Moze ktos wczesniej wymienil wydech na inny i nie synchronizowal gaznikow.

Ja bym najpierw zrobil regulacje luzu zaworowego, potem wymienil swiece i zrobil synchchro gaznikow na koniec. Moze byc tak ze masz nieodpowiedni luz na zaworach i dlatego lubi pierdnac czasami.
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw

Postprzez Szuma_ » 25/6/2012, 17:56

To normalne, że moto sobie pierdnie schodząc z wysokich obrotów, kwiesta czy to to, ciężko sprawdzić, bo w gpz'iecie i jeszcze na takim wydechu nijako to wychodzi ;D
Avatar użytkownika
Szuma_
Świeżak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2/5/2011, 15:30
Lokalizacja: Szczecin



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê