Zobacz wątek - WROCŁAW szukam osoby która zna się mechanice motocyklowej
NAS Analytics TAG

WROCŁAW szukam osoby która zna się mechanice motocyklowej

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

WROCŁAW szukam osoby która zna się mechanice motocyklowej

Postprzez Mathew8 » 22/3/2012, 14:30

Siemka,
potrzebuje osoby która zerknie na mój moto po lekkim szlifie. chce go jak najszybciej pozbierac i cieszyc sie pogodą.

Wyciekł mi cały olej - czy ktosby mogl rzucic okiem, powiedziec co do wymiany bedzie i polecic jakiegos mechanika w okolicy ?? no chyba ze damy rade bez mechanika to ogarnac.
Ja się nie zam więc tylko mogę pogdybać co moze być nie tak a zanim oddam go do mechanika gdzies chcialbym wiedziec co jest nie tak i co trzeba zrobic zeby naprawic usterke.

Wrocław - okolice Placu Legionów
Suzuki GSX-R 600 k7

kontakt
gg 6850296
kom 693924782
Mateusz

z góry dziękuję za pomoc.
pozdro
Avatar użytkownika
Mathew8
Świeżak
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21/7/2011, 12:13
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Mafinos » 25/3/2012, 11:22

Witam Kolegę
widzę jakaś smutna historia się przydarzyła :(
hmm nie ma problemu możemy podlecieć z kolegą do Ciebie i ogarniemy wspólnie moto :) Tylko trzeba by było się umówić najlepiej na popołudnie któregoś dnia w tygodniu?
To już do dogadania jest jak coś to PW albo GG masz chyba nadal moje ale jak coś to 6459604 lub też tel 513216514

Z Tobą wszystko ok? jakaś poważniejsza gleba?
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Mafinos
Świeżak
 
Posty: 352
Dołączył(a): 1/7/2011, 01:30
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez goosi » 25/3/2012, 11:26

Mam zaufanego mechaniora na Buforowej, z profesjonalną lawetką na moto, robił mi w tym roku GSR-a po szlifie, jak chcesz to pisz na PW to dam Ci kontakt. Jest dobry i niedrogi, ma swój mały zakład.
Suzuki Pimpuś :D
Avatar użytkownika
goosi
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 29/2/2012, 10:39
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na gr