Zobacz wątek - Problem z gaznikami gpz 500 91r
NAS Analytics TAG

Problem z gaznikami gpz 500 91r

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Problem z gaznikami gpz 500 91r

Postprzez Chudy_c22 » 5/9/2011, 08:45

Witam. Zacznę od tego że podczas weekendowej wyprawy awarii uległ mi jeden gaźnik po zgaszeniu moto nie było już szansy na jego odpalenie zalewało cylinder zawór nie zamykał dopływu . Oczywiście wymontowałem gaźniki rozkręciłem wyczyściłem zmieniłem zaworki iglicowe i teraz chodzi mi o dokładne ustawienie wszystkiego a mianowicie ja widzę to tak według serwisowki poziom pływaków trzeba ustawić na 17 mm od góry pływaka do krawędzi korpusu w obu gaźnikach następnie śruba regulacji mieszanki wykręcona na 2^2 i nie wiem jak to mam odczytać jako 2.2 bo do kwadratu to chyba za dużo następnie poziom paliwa sprawdzić i nie wiem ponieważ czytałem że trzeba to robić na odpalonym silniku czy mogę to też zrobić na zimnym oczywiście wszystko podłącze gaźniki będą zalane jak ktoś by mógł to niech napisze mi jakie to ma znaczenie .
Czy po tych początkowych ustawieniach moto powinien odpalić ?
Gaźniki oczywiście są do regulacji , jak ktoś ma inne dane na temat regulacji proszę o odzew.
To tyle, proszę żeby ktoś to zweryfikował co napisałem i dał odpowiedź albo nowy trop.

Pozdrawiam
Chudy_c22
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa