Zobacz wÄ…tek - GDZIE KUPIC SILNIK DO HONDY TRANSALP 600v
NAS Analytics TAG

GDZIE KUPIC SILNIK DO HONDY TRANSALP 600v

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

GDZIE KUPIC SILNIK DO HONDY TRANSALP 600v

Postprzez animal25 » 14/7/2011, 17:53

Witam,

Mam problem bo kupiłem motocykl honda transalp 96 600v niestety co sie okazało w późniejszym czasie z uszkodzonym silnikiem.Z tego co mi wiadomo jeśli zablokowało mi korbowód to nie warto robić remontu tylko lepiej kupić drugi silnik.Pojawia się pytanie czy mogę go kupić na allegro od kogoś kto ma same pozytywy czy tez szukać go gdzie indziej.

Proszę o poradę gdzie najlepiej szukać i kupić taki silnik bo niestety nie nacieszyłem się zbyt długo jazdą na tym sprzęcie a chciałbym go wskrzesić.

Pozdrawiam,
animal25
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11/7/2010, 19:10


Postprzez henio12323 » 14/7/2011, 19:05

hmm szukaj co znajdziesz. jak gosc ma same pozytywy to nie wyklucza go z tego że moze mieć silnik z jakiegos innego źródła i niesprawdzony i nie wiadomo co tam siedzi... wiec po prostu zalezy co sie trafi. ja bym na twoim miejscu rozkręcił ( a to trudne nie jest) stary i zobaczył bym co jest nie tak. jak rzeczywiscie korbowód/y stoją to czasem tanie jest kupic drugi silnik, a stary miec na czesci ew sprzedac na częsci. po kupnie dobrze by sprawdzic podstawowe rzeczy. i tak btw w 96 roku były 600tki ?
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê