Zobacz wÄ…tek - Wymiana oleju amortyzatory kawasaki zx6r 97r
NAS Analytics TAG

Wymiana oleju amortyzatory kawasaki zx6r 97r

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Wymiana oleju amortyzatory kawasaki zx6r 97r

Postprzez scu » 26/5/2011, 21:45

Wiam mam pytanie chce wymienic uszczelniacze na przednich lagach w kawasaki zx6r i odrazu chcialem wymienic olej tylko nie wiem co tam wlac za olej i ile pomoze ktos ? i jeszcze jak moze ktos wie to na co jeszcze zwrocic uwage jak bede to robil ?
Avatar użytkownika
scu
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22/2/2011, 12:52
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez henio12323 » 26/5/2011, 22:05

olej - do lag. są rózne :P po 1 ściagnij sobie ksiazke serwisową z neta. tam bedziesz mial rozrysowaną budowe. polecam tez obejrzeć jakiś filmik w necie. nie koniecznie do takiego samego moto. zwykle budowa jest ta sama w innych moto tez tego typu. w serwisówce bedziesz miał opisane ile oleju i jaką gęstosc. ja polecam motula albo silkolene obu uzywałem i sa niezłe :d agipa tez kiedys uzywałem jest tanszy ale troche stosunkowo bardziej sie pieni niz np silkolene. uwage nalezy zwrócic zeby przy rozbieraniu nie pokaleczyc panewek :P czyli tych tulejek przecietych powleczonych teflonem. a ni nie poprzycinać nowego uszczelniacza jak bedziesz wsadzał :D
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez limak14 » 26/5/2011, 22:33

http://www.belray.com/lubricant_advisor
Pod tym linkiem poszukaj. Niedawno było kolego o tym na forum także nastepnym razem proszę poszukaj.

A co do oleju to np. Motula możesz tam zalać
Avatar użytkownika
limak14
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê