Zobacz wÄ…tek - Suzuki GSR600 modyfikacje - wydech, mapa
NAS Analytics TAG

Suzuki GSR600 modyfikacje - wydech, mapa

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Suzuki GSR600 modyfikacje - wydech, mapa

Postprzez Mateusz D » 20/1/2010, 11:30

Witam
Na wiosnę zamierzam troszkę zmodyfikować GSR-a
Po głowie chodzi mi wymiana układu wydechowego9 całego lub tyko puszek) , wymiana filtru powietrza i zmiana mapy.
Odnośnie wydechu trafiłem na stronę
http://www.akrapovic.com/motorcycle-exh ... ts/suzuki/
i sama wymiana puszki według producenta podnosi nieznacznie moc. To co jest na forum przejrzałem i zapoznałem się .W grę wchodzi tylko Akropovic, Leovince i Yoshimura . Gdzie w Polsce można nabyć w/w układy wydechowe lub same puszki? I gdzie to przerobić- fatygować się do Suzuki czy macie jakiś zaufanych i sprawdzonych mechaników? Przeglądając Allegro nie natrafiłem na nic ciekawego, sklepy w Polsce też nie mają dedykowanych do GSR-a- może coś pomożecie .
Odnośnie filtru założę K&N.
A co ze zmianÄ… mapy – ktoÅ› to robiÅ‚? proszÄ™ o jakieÅ› wskazówki i sugestie.
Pozdrawiam
Suzuki GSR600A
Avatar użytkownika
Mateusz D
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1/11/2008, 08:39
Lokalizacja: Radom


Re: Suzuki GSR600 modyfikacje - wydech, mapa

Postprzez skazi » 21/1/2010, 20:17

Mateusz D napisał(a):Witam
Na wiosnę zamierzam troszkę zmodyfikować GSR-a
Po głowie chodzi mi wymiana układu wydechowego9 całego lub tyko puszek) , wymiana filtru powietrza i zmiana mapy.
Odnośnie wydechu trafiłem na stronę
http://www.akrapovic.com/motorcycle-exh ... ts/suzuki/
i sama wymiana puszki według producenta podnosi nieznacznie moc. To co jest na forum przejrzałem i zapoznałem się .W grę wchodzi tylko Akropovic, Leovince i Yoshimura . Gdzie w Polsce można nabyć w/w układy wydechowe lub same puszki?

Jak to gdzie kupić? Coś słabo sprawdzałeś strony ww firm bo na nich na pewno jest napisane czy mają polskiego dilera ich układów i gdzie on ma siedzibę.
Mateusz D napisał(a):I gdzie to przerobić- fatygować się do Suzuki czy macie jakiś zaufanych i sprawdzonych mechaników?

Jeśli chodzi o wymianę samej puszki to jak się ma trochę umiejętności manualnych można to zrobić samemu. Jeżeli nie to zajechać do jakiegoś mechanika który za drobną opłatą ;) zmieni wydech.
Mateusz D napisał(a):Przeglądając Allegro nie natrafiłem na nic ciekawego, sklepy w Polsce też nie mają dedykowanych do GSR-a- może coś pomożecie .

I znowu widać że słabo szukałeś nawet w sklepie Ścigacz.pl są wydechy dedykowane do GSR (Leovince)
skazi
Świeżak
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10/11/2008, 20:07


Re: Suzuki GSR600 modyfikacje - wydech, mapa

Postprzez Mateusz D » 22/1/2010, 11:26

skazi napisał(a):Jak to gdzie kupić? Coś słabo sprawdzałeś strony ww firm bo na nich na pewno jest napisane czy mają polskiego dilera ich układów i gdzie on ma siedzibę.

Jeśli chodzi o wymianę samej puszki to jak się ma trochę umiejętności manualnych można to zrobić samemu. Jeżeli nie to zajechać do jakiegoś mechanika który za drobną opłatą ;) zmieni wydech.

I znowu widać że słabo szukałeś nawet w sklepie Ścigacz.pl są wydechy dedykowane do GSR (Leovince)


Fakt w sklepie ścigacza jest tylko Leovince( 3 rodzaje) na Allegro IXIL i to wszystko co znalazłem. Przeglądając oferty polskich sklepów są interesujące mnie marki ale nie do mojego modelu...chyba będzie trzeba wysłać zapytanie do sklepów.

Co do wymiany puszek przez tlumnikarza to i tak trzeba sprzęt wyregulować- tak więc ktoś musi mieć większe zdolności.

A co ze zmiana mapy ktoś próbował?
Suzuki GSR600A
Avatar użytkownika
Mateusz D
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1/11/2008, 08:39
Lokalizacja: Radom

Postprzez pelich » 23/1/2010, 08:41

Zmienisz wydech na pełny filtr na k&n to trzeba pomyślec o komputerze.Chyba że jakiś spec zhamuje Ci moto i zfleszuje oryginalny ECU.
pelich
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16/3/2009, 10:18
Lokalizacja: rzeszów

YOSHIMURA

Postprzez bobek667 » 1/9/2010, 13:56

Mi udało się zdobyć dzieki firmie MOTOFRAJDA wydech yoshimura GSR (jak wiadomo dedykowany) z włoch, brzmi cudownie. Zdjęcie mam gdzieś w galerii :)) Pozdro
Avatar użytkownika
bobek667
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 23/3/2009, 22:09

Postprzez Seba_ER5 » 1/9/2010, 15:30

Albo PC3 i hamowania w Suzuki Piaseczno. Choc mysle ze ECU powinni tez zflasowac.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez edzio » 1/9/2010, 18:50

Do mnie możesz zgłosić się na wywalenie katalizatora a ten zabieg już da dużo .Mój tel.506436737.
EdHaust-"Nie liczy się ilość a jakość decybeli" 506436737
Avatar użytkownika
edzio
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 27/12/2009, 18:31
Lokalizacja: Modlin Twierdza



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê