Zobacz wątek - Fazer 600 przy wrzuceniu 1go biegu silnik gasnie
NAS Analytics TAG

Fazer 600 przy wrzuceniu 1go biegu silnik gasnie

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Fazer 600 przy wrzuceniu 1go biegu silnik gasnie

Postprzez pako » 17/12/2008, 13:08

Panowie mam problem z fazerem nie zawsze ale bardzoe czesto jak wrzucam pierwszy bieg gasnie mi silnik.Takze podrzucucie czym to mozxe byc spowodowane.Mysle ze moze trzeba linke sprzegla wyregulowac ale sie nie znam na tyle.
pako
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11/4/2008, 22:09


Postprzez wszok » 17/12/2008, 13:22

może podnieś stópkę :lol: ?
Avatar użytkownika
wszok
Świeżak
 
Posty: 178
Dołączył(a): 27/11/2007, 18:49


Postprzez maatiaas » 17/12/2008, 14:47

Boże...dlaczego coraz więcej osobników na tym forum zadaje takie bezsennsowne pytania..taa ludzie nauczcie się jeździć na komarkach itp. a potem siadajcie na sportowe maszyny, pytania typu gdzie się sprawdza olej, świeci mi się czerwona kontrolka czy to duży problem..poprostu mnie ROZWALAJĄ....
Avatar użytkownika
maatiaas
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 15/9/2007, 19:27
Lokalizacja: BIESZCZADY

,,,

Postprzez pako » 17/12/2008, 20:30

a ty kolego od razu byles taki wybitny i wszechwiedzacy???? a nie wiem po co sie tutaj zalogowales skoro nie potrafisz nikomu pomoc tylko komentowanie glupkowato!!!!
pako
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11/4/2008, 22:09

Postprzez gsx_750_f » 17/12/2008, 20:56

Nie bić piany :D
kolego to czujnik stopki ci zrobił psikusa ehhe
gsx_750_f
Świeżak
 
Posty: 317
Dołączył(a): 3/8/2008, 13:49
Lokalizacja: piła

Postprzez Meciek » 18/12/2008, 13:30

maatiaas ja miałem kiedyś komarka ale nie przypominam sobie żeby był w nim czujnik stopki.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez maatiaas » 18/12/2008, 14:00

Meciek napisał(a):maatiaas ja miałem kiedyś komarka ale nie przypominam sobie żeby był w nim czujnik stopki.
heh no właśnie nie ma Meciek, a może i szkoda bo jeden z drugim by się nauczyli i dowiedzieli coś więcej o moto. Ps. pako przed kupnem motocykla należałoby się coś o nim dowiedzieć poczytać fora, dowiedzieć się o charakterystyce moto i o najprostszych czynnościach technicznych, a nie od razu zadawac takie bezsensowne pytania...trzeba sobie było kupić hayabuse. :roll:
Avatar użytkownika
maatiaas
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 15/9/2007, 19:27
Lokalizacja: BIESZCZADY

Postprzez PavloRBR » 18/12/2008, 15:46

a jak dasz wiecej gazu i wtedy wbijesz jedynke to też gąśnie?? jesli nie to musisz podciągnąć linke sprzęgła a jeśli tez gaśnie to cos z czujnikiem stopki, zobacz wyczyśc go bo on tam jest narażony na wszystkie syfy smary piasek co leci z łańcucha wiec moze sie zabrudził i nie oddaje do końca i stąd taka przyczyna
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady

Postprzez Koniulol » 20/12/2008, 14:08

dokładnie sprawdz wszystko tak jak pisal "PavloRBR" powyżej:)

Ludzie to forum ktore ma pomoc niektórym a nie miejsce na wysmiewanie sie i pisanie ze w komarkach nie bylo czujnika stopki. "pako"moze sie nieznac na wszystkim wiec trzeba mu pomoc! Nie kazdy jest wszechwiedzacy. POZDRAWIAM I ŻYCZE WESOŁYCH ŚWIĄT!:)
Koniulol
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 8/8/2008, 22:14
Lokalizacja: Konin

Postprzez YZF R1 » 20/12/2008, 15:21

maatiaas napisał(a):Boże...dlaczego coraz więcej osobników na tym forum zadaje takie bezsennsowne pytania..taa ludzie nauczcie się jeździć na komarkach itp. a potem siadajcie na sportowe maszyny, pytania typu gdzie się sprawdza olej, świeci mi się czerwona kontrolka czy to duży problem..poprostu mnie ROZWALAJĄ....


Kolego a ty od razu wszystko wiedziałeś co? sądzę ze 3/4 tej swojej Hondziny nie znasz a pompujesz się na kogoś kto zadaje proste pytanie jak znasz odpowiedź to mu pomóż a nie go besztasz kompleksy masz to wypadaj z tego forum nikt cie tu nie trzyma na silę. Sportowe maszyny i twoim zdaniem Fazer jest sportowy... żenujący jesteś kolego wkurzasz mnie! bez odbioru

Pako wystaw stopkę i wrzuć bieg. schowaj stopkę i wrzuć bieg. zobaczysz co się będzie działo pozdrawiam :wink:
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez hugo2003 » 20/12/2008, 15:40

no minp w kawie mam czujnik na lince sprzegla..... z otwarta stopka wrzuce bieg silnik nie zgasnie ... ale jak delikatnie popuszcze sprzeglo to zgasnie...
Motorynka Pony

WSK 125 (1983r)

MZ ETZ 251

GSX 600F

ZX 9 R (moje oczko w głowie)
Avatar użytkownika
hugo2003
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 18/9/2006, 10:23
Lokalizacja: Poznań

Postprzez PavloRBR » 20/12/2008, 23:28

YZF-R1 nie unoś sie zbytnio ale matiass ma 98% racji... jako ze coraz cześciej kolesie wpdaja do mnie na gadu i pisza zebym im pomógł... jeden pyta o tal oczywiste rzeczy ze zastanawiam sie czy jest taki głupi czy tylko udaje... pisze mi tak ej nie wiesz moze gdzie w moim moto ZX7R znajduja sie świece czy mam siedzienie sciągnać itp... no to sorry ale żal żal mi sie robi ... i coraz wiecej tu takich co moto kupili od tak bo kasy za duzo maja a nie wiedza z czym sie to je wogule....
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady

Postprzez maatiaas » 21/12/2008, 11:44

YZF R1 napisał(a):
maatiaas napisał(a):Boże...dlaczego coraz więcej osobników na tym forum zadaje takie bezsennsowne pytania..taa ludzie nauczcie się jeździć na komarkach itp. a potem siadajcie na sportowe maszyny, pytania typu gdzie się sprawdza olej, świeci mi się czerwona kontrolka czy to duży problem..poprostu mnie ROZWALAJĄ....


Kolego a ty od razu wszystko wiedziałeś co? sądzę ze 3/4 tej swojej Hondziny nie znasz a pompujesz się na kogoś kto zadaje proste pytanie jak znasz odpowiedź to mu pomóż a nie go besztasz kompleksy masz to wypadaj z tego forum nikt cie tu nie trzyma na silę. Sportowe maszyny i twoim zdaniem Fazer jest sportowy... żenujący jesteś kolego wkurzasz mnie! bez odbioru

Pako wystaw stopkę i wrzuć bieg. schowaj stopkę i wrzuć bieg. zobaczysz co się będzie działo pozdrawiam :wink:



kompleksy to chyba masz ty kolego....heh a ty to R1 znasz od podszewki ?? nie pisałbym w tym temacie gdyby gość pytał się o jakieś skomplikowane zabiegi techniczne a nie o to że wrzuci 1 i moto mu gaśnie, podobne pytanie pojawia się co tydzieńna forum, a wystarczy tylko poczytać i zaznajomić się z NAJOGÓLNIEJSZYMY właściwoścmi mot....to chyba nic trudnego 8)
Avatar użytkownika
maatiaas
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 15/9/2007, 19:27
Lokalizacja: BIESZCZADY

Postprzez bronekc6 » 21/12/2008, 20:39

mozliwe ze ten czujnik zabrudzony psikij w niego wd40 czy cx80 to usuwa brud moze pomóc jak w fzr tak mialem i wolałem aby ten czujnik był wiec psiknij i zobacz a jak nie pomoze to go wyjmij i wyczysc tylko nie wodą to zasniedzieje lub zardzewieje
''Pal gume nie Dusze"
My life is ride for fast motorbike
Yamaha FZR 600 3HE 92r
bronekc6
Świeżak
 
Posty: 34
Dołączył(a): 9/5/2008, 11:15
Lokalizacja: ruda woj podlaskie

Postprzez blazej1901 » 22/12/2008, 00:23

maatiaas napisał(a):
YZF R1 napisał(a):
maatiaas napisał(a):Boże...dlaczego coraz więcej osobników na tym forum zadaje takie bezsennsowne pytania..taa ludzie nauczcie się jeździć na komarkach itp. a potem siadajcie na sportowe maszyny, pytania typu gdzie się sprawdza olej, świeci mi się czerwona kontrolka czy to duży problem..poprostu mnie ROZWALAJĄ....


Kolego a ty od razu wszystko wiedziałeś co? sądzę ze 3/4 tej swojej Hondziny nie znasz a pompujesz się na kogoś kto zadaje proste pytanie jak znasz odpowiedź to mu pomóż a nie go besztasz kompleksy masz to wypadaj z tego forum nikt cie tu nie trzyma na silę. Sportowe maszyny i twoim zdaniem Fazer jest sportowy... żenujący jesteś kolego wkurzasz mnie! bez odbioru

Pako wystaw stopkę i wrzuć bieg. schowaj stopkę i wrzuć bieg. zobaczysz co się będzie działo pozdrawiam :wink:



kompleksy to chyba masz ty kolego....heh a ty to R1 znasz od podszewki ?? nie pisałbym w tym temacie gdyby gość pytał się o jakieś skomplikowane zabiegi techniczne a nie o to że wrzuci 1 i moto mu gaśnie, podobne pytanie pojawia się co tydzieńna forum, a wystarczy tylko poczytać i zaznajomić się z NAJOGÓLNIEJSZYMY właściwoścmi mot....to chyba nic trudnego 8)


przez te 150 postów wyrobiłeś się jak klapa od śmietnika. Nie podoba się to wypad, nikt cię nie zmusza do czytania.
...:::Audi Klub Polska Member:::...

FZS 600 2003
Avatar użytkownika
blazej1901
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 4/6/2006, 14:22
Lokalizacja: Płock

Postprzez maatiaas » 22/12/2008, 11:06

heheh odezwał się wielki znawca...
Avatar użytkownika
maatiaas
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 15/9/2007, 19:27
Lokalizacja: BIESZCZADY

Postprzez Grzybu » 22/12/2008, 11:47

Cóż za ciekawa wymiana poglądów ;)

Ale jeśli chodzi o temat, to rzeczywiście - jeśli chodziło o stopkę a nie o jakąś awarię jej czujnika to żenada.

Zablokujcie to i po sprawie

pozdrawiam Świątecznie
Avatar użytkownika
Grzybu
Bywalec
 
Posty: 784
Dołączył(a): 27/4/2007, 10:43
Lokalizacja: Syc.oof



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na gr