Zobacz wÄ…tek - fzs 600 fazer-pytanie
NAS Analytics TAG

fzs 600 fazer-pytanie

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

fzs 600 fazer-pytanie

Postprzez pawulon03 » 2/12/2008, 22:24

mam problem kiedy dodaje gazu na 1ce przy ok 8tys rpm silnik momentalnie sie wkreca na wyzsze ale nie ma mocy czy to coś ze sprzęgłem?-pomózcie.
Avatar użytkownika
pawulon03
Świeżak
 
Posty: 344
Dołączył(a): 22/11/2008, 20:53
Lokalizacja: Kielce


Postprzez PavloRBR » 2/12/2008, 22:46

napisz w dziale machanika motocyklowa... ale prawdopodobnie masz zjarane sprzęgło ;/ PS wżuć jedynke dostaw moto do ściany i na siedzaco nie wstawaj z moto tylko siedź i wtedy sprubuj tak jakby palic gume jak koło bd sie obracać to moze nie koniec sprzegła albo moto powinno sie zadusić, jesli moto bd sie wkręcać na obr a koło bd stało w miejscu to sprzęgło masz do wymainy pzdr
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady


Postprzez wszok » 2/12/2008, 23:36

a jechales na 6 biegu z gazem na maksa? powinno być bardziej widoczne. np jedizesz 140 a obrotomierz sie zamyka wtedy juz wiesz na 100 ze tarcze. zobacz także czy linka sprzęgła nie za bardzo naciągnięta, ale to chyba jednak tarcze
Avatar użytkownika
wszok
Świeżak
 
Posty: 178
Dołączył(a): 27/11/2007, 18:49

Postprzez GregorMoto » 4/12/2008, 02:38

mam to samo w moim fazerku! z tym ze u mnie na 2 biegiu skacze od 8 tys nagle do około 11, to prawdopodobnie początek końca sprzęgła :D ale jeszcze i ja to lepiej sprawdze
Yamaha R1 RN19 :)
Avatar użytkownika
GregorMoto
Bywalec
 
Posty: 610
Dołączył(a): 22/4/2007, 21:37
Lokalizacja: Ziemia-Europa-Polska-Małopolska-Oświęcim

Postprzez Raczek_6 » 4/12/2008, 21:37

GregorMoto napisał(a):mam to samo w moim fazerku! z tym ze u mnie na 2 biegiu skacze od 8 tys nagle do około 11, to prawdopodobnie początek końca sprzęgła :D ale jeszcze i ja to lepiej sprawdze


Obawiam się że u Ciebie to niestety nie sprzęgło tylko 2-gi bieg do wymiany
(2 tryby i wodzik, a w gorszym przypadku + tzw.: pamiętnik - element który wybiera odpowiedni bieg). Jeśli objawy występują tylko na 2-gim biegu.
Jest kilka tematów o tym na forum, miłej lektury.
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa

Postprzez MiÅ‚osz_Rider » 4/12/2008, 21:56

sprzęgło albo 2 bieg do wymiany :twisted:
Miłosz_Rider
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3/12/2008, 16:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PavloRBR » 5/12/2008, 00:01

panowie chyba kazdy odrózni sprzegło od 2 biegu a zwłaszcza GregorMoto
... jak by cos ze szkrzynią to by wyskakiwała albo cos a tu mowa ze moto sie szybciej zbiera na obr wiec chyba to jasne i nurtuje mnie tu przykład Raczek_6
Miłosz_Rider o tej 2-ójce... PS wiem ze coraz wiecej ludzi jeździ na moto co kompkletnie nie maja pojecia o motorynce co i gdzie jest a co dopiero o takich sprawach cóz ... nawet mi koles pisze na priva ze ścigacza i zadaje takie pytania ze nie wiem czy żaruje czy jest tak Tępy... sory ale taka żeczywistość coraz wiecej ludzi ma kase i nie wie co z nia zrobić to taki ziomal myśli a co kupie soebie moto inni maja co ja bd gorszy ... i potem sie dziwić skutków czy błaznowania na forach Edit : moto to nie auto nie dla kazdego a szczegówlnie nie dla kolesia co nie wie gdzie jest silnik w jego moto 8) pzdr ... a jeszcze jedno moze poprostu Wasze fazery maja takiego kopa i sie tak szybko zbieraja na obr 8)
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê