Zobacz wÄ…tek - Derbi Senda nie odpala
NAS Analytics TAG

Derbi Senda nie odpala

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Derbi Senda nie odpala

Postprzez jpaluch009 » 9/8/2019, 13:00

Cześć, od 3 dni mam problem z Derbi Senda 50. Przy jeździe na 5 biegu i manetce odciętej do końca Derbi spuściła gaz jakby straciła paliwo, zrzuciłem szybko biegi zjechałem na pobocze i na jedynce szurała ale jak wrzuciłem dwójkę to zgasła i nie chciała już odpalic. Odpaliła po jakimś czasie chwile ja zostawiłem na luzie wrzuciłem jedynkę przejechałem się przez podwórze wrzuciłem dwójkę i wtedy zaczyna się dusić i gaśnie, i tak z trzy razy. Kranik paliwa wymieniłem nowy rurki puszczają paliwo. Co może być nie tak? Wina mieszanki? Gaźnika?
Dodam że przy kopaniu w kopnik z dyfuzora ucieka bodajże mieszanka lub jakiś inny płyn, i to w dość dużej ilości z dziury którą w nim zauważyłem, czy to może być przyczyną i zaspawanie dyfuzora pomoże?
jpaluch009
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9/8/2019, 12:58


Re: Derbi Senda nie odpala

Postprzez henio12323 » 9/8/2019, 19:09

zoabcz czy nie ubyło płynu chłodzącego jak ubyło to moze wywaliło jakas uszczelke pod głowicą. gaźnik mozna by przejrzeć moze cos sie zapchało. ewentualnie po prostu zatarłeś
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê