Zobacz wątek - Proszę o pomoc z kierunkowskazami.

Proszę o pomoc z kierunkowskazami.

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, henio12323, rosa, cycu_rsko

Proszę o pomoc z kierunkowskazami.

Postprzez Norbert8000 » 27/7/2016, 22:46

Miałem oryginalne kierunkowskazy i przerywacz od golfa i wszystko pięknie działało te duże kierunki strasznie mi się nie podobały i kupiłem tzw."strzałki" z początku gdy podłączyłem przerywacz po włączeniu kierunku nawet się nie paliło nic na obrotomierzu pojechałem do mechanika powiedział żebym rozwalił tą kostkę co sie wpina do przerywacza i żebym po przekładał styki wreszcie po ilus tam próbach zaczęły świecić ale dalej świecą za słabo to po pierwsze, a po drugie zamiast mrygac one świecą kupiłem przerywacz do kierunkowskazów typu led gdy podłączyłem tak jak było oryginalne to tez sie nawet nie świeciła kontrolka po obroceniu styk dalej świecą.Przerywacz jest na 3 pin Aprilia rs 125 2006.Co może byc przyczyną działania w ten sposób kierunkowskazów.Z góry dziękuję za pomoc.
Norbert8000
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa