Zobacz wÄ…tek - suzuki gs500
NAS Analytics TAG

suzuki gs500

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

suzuki gs500

Postprzez Matt18 » 20/6/2016, 13:12

Witam, mam problem z moim suzuki gs500f. Bylem z nim u mechanika ale moze zacznijmy jakie były objawy przed mechanikiem. Miałem problemy z obrotami jak byl nagrzany czasami na postoju obroty mu rosły do 3tys a podczas jazdy bardzo wolno spadały więc stwierdziłem że regulacja gazników, ale w pewnym momencie slyszalem jakies strzaly w gaznikach okazalo się ze wezyk od podcisnienia sie odlaczyl wiec go spowrotem podlaczylem i strzelalo z niego. Motocykl oddałem do mechanika wymienil filtr powietrza, swiece, wyregulowal gazniki i wymienil jakies uszczelki 2 od gaznikow. Po odebraniu moto mam taki problem, że jak stoje w miejscu to motocykl ładnie wkreca sie na obroty i ladnie obroty mu spadaja, ale podczas jazdy to nie wazne na ktorym biegu rosnie max do 5tys obrotów i sie dławi nie przejdzie dalej max 5tys obrotów i się dławi moge mu dusic do konca i nic. Dodam jeszcze ze jak go odpalam to slychac lekki strzal z wydechu co jakis czas
Matt18
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20/6/2016, 12:44


Postprzez RUTRA.RD » 21/6/2016, 08:53

zawory zrobic, i bardzo dokladnie wyczyscic gazniki plus zestaw naprawczy do nich
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości




na górê