Zobacz wątek - Kawasaki GPZ 500 max obroty 2k nie wkręca sie, cz.kolanka
NAS Analytics TAG

Kawasaki GPZ 500 max obroty 2k nie wkręca sie, cz.kolanka

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Kawasaki GPZ 500 max obroty 2k nie wkręca sie, cz.kolanka

Postprzez Mzetek » 4/6/2016, 20:34


Witam. Mam problem z kawasaki gpz 500 1991 rok. Motocykl leżał przez 3/4 dni na prawej stronie. Z olejem w silniku. Po odpaleniu go zaczął się wkręcać do tylko 2 tysięcy obrotów (gaz do końca). Po puszczeniu gaśnie. Po 5 minutach takiego pracowania silnika kolanka od tłumika robią się mocno czerwone, ogólnie motocykl mocno się grzeje. Dodam, że wcześniej z Kawasaki nie było ŻADNYCH problemów. Chodziła równo, a zawory nie stukały. Co mogło się stać, że tak się dzieje? Podziękuję za komentarze typu "wyprowadzić na złom". Proszę o odpowiedzi, które mi pomogą.

Dodam jeszcze ze na drugi dzien odpaliła dosłownie na chwilkę i zaraz zgasła, nie wkręcała sie nadal na obroty,
Kawasaki chodziła do konca"rozebralem z powodu "wolnego koła kawasaki"
puścił spaw, koło magnetyczne zwaliłem i po złożeniu moto nie chodzi.. Dodam,że po złożeniu i próbie odpalenia klin się zjechał po wymianie odpaliła na chwilke..
iskra na świecach jest
2 cylindry
Co mam zrobić? prosze o pomoc.. szkoda tego motocykla ponieważ bardzo dobrze mi chodziła przed..
Dodam iż przy ściąganiu koła magnetycznego lekko pukałem w wał(gumowym młotkiem)
POMOCY !!
Mzetek
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12/4/2014, 09:13
Lokalizacja: Ostróda


Postprzez RUTRA.RD » 14/6/2016, 10:54

a czy po tym jak lezal na boku z olejem dales mu postac w normalnej pozycji kilka dni czy po podniesieniu od razu odpaliles ??

mozliwe ze olej dostal sie do garczka i zalal swiece i chodzi ci na 1 gar czy cos takiego

trzeba bylo olej spuscic ale teraz to juz po ptakach albo pokrecic go z wyjetymi swiecami
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê