Zobacz wÄ…tek - Dziwne stuki prosze o pomoc
NAS Analytics TAG

Dziwne stuki prosze o pomoc

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Dziwne stuki prosze o pomoc

Postprzez paniek89 » 18/3/2016, 18:20

Witam wszystkich mam do Was pytanie. Dzis wymieniłem łozystak w tylnym kole i wsztsko skreciłem zgodnie z instrukcja obsługi(posiadam suzi gsr 600). I postawiłem motocykl na stojaku tylnik odpaliłem i wrzucam 1 i gdy dodaje gazu tak dziwnie jakby lekko szarpie łansuchem i cos stuka gdy wrzuce 2 to jest jeszcze bardziej stuk jakby gdy dodaje gazu i puszczam. Czy to tak ma byc ? Lancuch wydaje mi sie ze jes dobrze naciagniety nie jest za luzny.
paniek89
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18/3/2016, 18:14


Postprzez Glenroy » 18/3/2016, 19:22

Jeszcze raz, spokojnie, po polsku opisz problem, bo na razie czyta się to z bólem serca i umysłu ;)
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU


Postprzez Croowab » 18/3/2016, 20:28

A myślałem, że ze mną coś nie tak i nie rozumiem po polsku....
Warto było by wrzucić filmik żeby zobrazować problem.
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51

Postprzez paniek89 » 19/3/2016, 11:22

Ok juz pisze wszystko jeszcze raz. Wymieniełem łożyska w tylniej oponie oraz symeringi. Wszystko złożyłe tak jak w instrukcji łożyska do samego końca dobijałęm symeringi też siedzą dobre. Po złożeniu stawiam motocykl na stojaku i odpalam. Wrzucam bieg i jest normalnie wszystko natomiast gdy dodaje gazu i i sa wyższe obroty coś jakby stuka czy cos w tylej ośce to co składałem. Tylko jedna rzecz mnie dziwi i to chyba jest przyczyna że jedna część gdy wszystko złożylem wkładam palec w ośke i ta cżęśc rusza sie delikatnie nie jest docisnieta jakby ale symeringi wszystko dobijalem jak trzeba. To zdjecie o co mi chodzi o ta czesc co na czerwono jest
Załączniki
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png (94.76 KiB) Przeglądane 916 razy
paniek89
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18/3/2016, 18:14



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 23 gości




na górê