Zobacz wÄ…tek - GS500 ograniczenie mocy?....
NAS Analytics TAG

GS500 ograniczenie mocy?....

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

GS500 ograniczenie mocy?....

Postprzez gr8soso » 29/8/2007, 15:17

Witam,
Niedawno kupiłem gs500 który przyjechał z Niemiec. Po tłumaczeniu dokumentów w rubryce pt. UWAGI znalazł się zapis cyt. "Założona na paliwowym przewodzie zwężka ograniczająca moc". Zdziwiłem się niesamowicie bo przy zakupie kontrolnie latałem tym sprzętemi sprawował się tak samo, a nawet lepiej aniżeli GS500-ki którymi miałem okazję jeździć wcześniej. 3 miesiące jeździłem i powiem szczerze że bez problemów można było przycisnąć moto do 7-9 tyś ( więcej nie trzeba było :) ), i poleciałem nim nie raz 160km/h. Dziś wsiadłem i sprzęt jechał jak "bi bi bi bi bi". Obroty zatrzymywały się przy 6 tyś. przy prędkości 80km/h. Po prostu nie dało się odkręcić więcej gazu. Zatrzymałem się, i sprawdziłem jak chodzi gaz na luzie. Wszystko działało normalnie. Obroty mogłem swobodnie odkręcić do 9tyś.
I teraz moje pytania:
Skoro moto ma i miał to ograniczenie to dlaczego wcześniej nie działało tylko akurat dziś się włączyło? O ile w ogóle winowajcą jest to ograniczenie mocy:/ ??? Podzielcie się swoimi myślami proszę :]
Pozdrawiam !!!

P.S Kurffa, musiałem jechać jak "puszki":/
"Żarówka nie może Cię zabić. Słoneczko taaak, ale nigdy żarówka:]"
gr8soso
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 28/6/2007, 14:27
Lokalizacja: Okolice Wawy


Postprzez VCO » 29/8/2007, 16:05

Zapytaj o to swój motor śrubkorętem i kluczem :P

Moim zdaniem niemam zdania bo powodów takiego zachowania moze być 500 i jescze wiecej. Moze ci szczur poprzegryzał krućce i sie zapowietrza moze to moze tamto... mozna gdybać a najlepiej jest sprawdzić podstawowe żeczy. Jak nie bedize chciał jechać to do pieca w piz** i tyle!!! :D

Heh ludzie na tym forum boją sie klucza w ręku trzymać czy co ? :lol: kazdy sie pyta, a chociarzby świec nie sprawdzi... lenistwo?
Bóg stworzył człowieka po to żeby jeździł motorem :D
Avatar użytkownika
VCO
Świeżak
 
Posty: 247
Dołączył(a): 18/8/2007, 10:46
Lokalizacja: Z przed biurka


Postprzez gr8soso » 29/8/2007, 16:51

hehe to prawda :) Przyznaje się bez bicia że nie "pytałem moto z kluczem w dłoni". Nie miałem na to czasu i choć wstępnie chciałem zrobić wywiad...czego ewentualnie miałbym się spodziewać.
P.S "żeczy" piszemy przez "RZ" :p hyhy
Mimo wszystko dzięki.
"Żarówka nie może Cię zabić. Słoneczko taaak, ale nigdy żarówka:]"
gr8soso
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 28/6/2007, 14:27
Lokalizacja: Okolice Wawy

Postprzez Seba_ER5 » 29/8/2007, 19:06

A może się zepsuł :P....
Regulacja zaworów gaźnika :).
O motór trza dbać. Może paliwo kijowe zalałeś. U kumpla GPX 600 nawet nie chciał ruszyć jak feler się trafił.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez gr8soso » 29/8/2007, 21:00

Osz!!! Faktycznie zalałem cały zbiornik na "Petrochemii". No ale poprzednio paliwko też było z tej samej "Petrochemii"<myśli>
"Żarówka nie może Cię zabić. Słoneczko taaak, ale nigdy żarówka:]"
gr8soso
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 28/6/2007, 14:27
Lokalizacja: Okolice Wawy

Postprzez SzpiceR » 29/8/2007, 21:26

VCO napisał(a):

podstawowe żeczy.
tak tak lepiej wroc do podstawówki :P bo to juz chyba 14 twoj post z takimi bykami
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez simonw » 29/8/2007, 21:30

a nawet nic nie powiem, zaraz bedzie ze forum to miejce gdzie mozna pisac z bledami, bo to nie szkola etc i oczywiscie kazdy len ma dysleksje, dysortografie, kiłę, syfilis i zapalenie śluzówki odbytu
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez piter-111 » 31/8/2007, 10:56

Śledzę to forum od dłuzszego juz czasu, od niedawna również odpowiadam na posty. Na początku myślałem że to, co wypisujecie o VCO to zwykła złosliwość, ale po kilku dniach lektury jego postów to uważam że macie rację>>>>>VCO daruj sobie
Zacznie sie szkoła to może przestaniesz zaśmiecać forum.... :evil:
piter-111
Świeżak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 4/10/2006, 11:00

Postprzez musieli » 31/8/2007, 12:50

VCO napisał(a):Moim zdaniem niemam zdania


Hmm... to wszyscy już widzą, coś jeszcze?
TWOJA RIZOMA (otwórz link)
musieli
Świeżak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 27/3/2007, 09:01
Lokalizacja: Wa-wa zone



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê