Zobacz wątek - Aprilia RS 125 wersja GS.Jaka wielkośćdysz w gaźniku? 98r.
NAS Analytics TAG

Aprilia RS 125 wersja GS.Jaka wielkośćdysz w gaźniku? 98r.

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Aprilia RS 125 wersja GS.Jaka wielkośćdysz w gaźniku? 98r.

Postprzez Seba_ER5 » 28/8/2007, 08:47

Chciałbym spytać o wielkość dysz w gaźniku? Wiem ,że jedna u brata siedzi 155 ;/ (to chyba ta główna) . Gaźnik Delorto.
Kolega mówi ,że to jakiś nieudany tuning, a raczej jego próba. Mieszanka w motorze jest za bogata - to już słowa mojego mechanika.
Motorek zaczyna się bujać od około 4tys.obr. tak więc ,żeby ruszyć trzeba przeciągnąć na sprzęgle ;/. potem zaczyna się mulić przy 8tyś. czasem coś zaskoczy, żeby dobrze przyspieszać nie wolno dawać za dużo gazu ;/.
Kumpel mówił ,że wymiana dyszy spoko ,ale wtedy trzeba zmieniać dolot etc... A dysze przecież trzeba dobrać ;/.
Motor jest po remoncie silnika i sprzęgła.
Tak więc jeśli można proszę o wymiary dysz w oryginale jakie są przy kupnie w GS i jaki wy stosujecie.
Gdzieś również było napisane ,że motorek śmiga tylko na jednym rodzaju świec NGK, tylko jakim?
Może ktoś wie ,gdzie dostane klamki do Aprilia RS 125?
Szukam te prawego lusterka w kolorze grafitowym, lub najlepiej samego wkładu. Da się kupić sam wkład, czy trzeba ciąć na miarę?
Ewentualnie może ktoś zna jakieś forum poświęcone temu motocyklowi, lub ma serwisówke w języku polskim ewentualnie angielskim.

P.S. A akumulator ma coś do tego? Bo jest słaby i będę na dniach kupował nowy, w zamian za uszkodzone lusterko :/,



Świece chyba znalazłem na jednej stronie była możliwość dobrania na podstawie modelu motocykla: NGK /BR10EG/ kupie i zobacze co da zresztą pierwszo sprawdze jaka u braciszka siedzi ;/.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58


Postprzez pk. » 28/8/2007, 11:54

sciągnij sobie serwisówke gsa , tam jest wszystko napisane co gdzie i jak.

klamkek poszukaj w sklepach internetowych lub allegro.

A o co chodzi z wkładem lusterka oO? o szybke ? idziesz do pierwszego lepszego szklarza z plastikiem i on ci docina lusterko..
pk.
Świeżak
 
Posty: 167
Dołączył(a): 17/8/2007, 19:21


Postprzez Seba_ER5 » 28/8/2007, 13:35

To może jakiś link :), do książki serwiswej najlepiej do wersji polskiej. Gdybym wiedział skąd ściągnąć to już bym ściągnął, ja ściągnąłem 2 i były po hiszpańsku czy włosku, tych języków nie znam ,a co dopiero techniczny.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê